Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klaudia - ocena Szczerze polecam szkole językowa Maryland. Córka zrobiła duże postępy, grupy...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 sierpnia 2024

Kasia - ocena Polecamy szkołę Maryland z całego serca. Świetne podejście do dzieci, ciekawe...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 sierpnia 2024

Maciej - ocena Miejsce godne polecenia. Dzieci bardzo chętnie chodzą na zajęcia. Widać u...
~Maciej
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 sierpnia 2024

A. G - ocena Jestem zadowolona, szkoła skutecznie uczy języka. Polecam
~A. G
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 sierpnia 2024

Natalia - ocena Córka od roku uczęszcza do szkoły, postę duży, małe grupy, efektowna nauka,...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Arleta - ocena Serdecznie polecamy ! Pani dyrektor szkoły z wielkim zaangażowaniem podchodzi...
~Arleta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 lipca 2024

Kasia - ocena Bardzo polecam lekcje języka angielskiego w Maryland córka w krótkim czasie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 maja 2024

Zielona Kraina Montessori - ocena Nasze przedszkolaki od roku mają zajęcia z Panią Ingą, Zajęcia prowadzone są...
~Zielona Kraina Montessori
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Polina Ershova - ocena Chodziłam do tej szkoły językowej razem z moją siostrą parę lat temu, mogę...
~Polina Ershova
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 marca 2024

Hanna - opinia Efektywne nauczanie w małych grupach. Polecam.
~Hanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Bożena S-M - opinia Jestem bardzo zadowolona z zajęć, na ktore dziecko uczęszcza już 5 rok....
~Bożena S-M
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Monika Łubkowska - opinia Bardzo profesjonalne podejście do nauki angielskiego. Córka zrobiła ogromne...
~Monika Łubkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2023

Małgorzata - opinia Bardzo wysoki poziom nauczania w przystępnej cenie. Polecam.
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2023

Joanna - opinia Szkoła godna polecenia, córką z bardzo słabej uczennicy z j.angielskiego...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2023

Izabela - opinia Bardzo polecam szkołę. Doświadczeni i zaangażowani lektorzy. Szkoła z dużym...
~Izabela
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła językowa. Można nauczyć się angielskiego komunikatywnie,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Gosia - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Córka uczęszczała na zajęcia angielskiego w Gdańsku Osowej i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Uczę się w tej szkole językowej i mogę z przyjemnością przyznać, że nauczyłam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2022

Marcin. - opinia wątek zamknięty Bardzo przystępna cena, bardzo dobrzy nauczyciele, miła i fajna obsługa. Syn...
~Marcin.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Nauka odbywa się w małych grupach, co znacznie ułatwia naukę i szlifowanie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

49

wątków

do góry