Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
stefania rigall ,sopot - opinia wątek zamknięty jestem pacjentką p. Joanny ,która jest osobą profesjonalną ,z indywidualnym...
~stefania rigall ,sopot
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

stały klient masajo wątek zamknięty Polecam masaż zarowno relaksacyjny jak i rehabilitacyjny. Pomaga.
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Polecam usługi Pani Asi, dużo pracuję przy komputerze, zresztą jak większość...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i przyjemna atmosfera w trakcie masażu. Pni Joanna przemiła i...
~Sandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Masajo wątek zamknięty Korzystam z pomocy Pani Joanny od ok. 9 lat. Ma wspaniałe podejście do...
~Aphex Twin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Bomba! wątek zamknięty Gorąco polecam! Masaż na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera i adekwatne...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

polecam! wątek zamknięty Korzystam od kilku lat. Profesjonalna obsługa. Pełen relaks.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Polecam - relaks i ulga w napiętych mięśniach wątek zamknięty Jestem stałą klientką od prawie 10 lat i nie raz biegłam po pomoc do pani Asi...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Prawdziwy relaks wątek zamknięty Z uslug Masajo korzystam od kilku lat, zawsze po masazu czuje sie wypoczeta i...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Relaks i profesjonalizm wątek zamknięty Polecam wszystkim masaż w Msajo. Szeroki wybór, bardzo duże doświadczenie...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług pani Joanny od początku Jej działalności. Profesjonalizm,...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Byłam, skorzystałam pierwszy raz, wyszłam zrelaksowana jak nie byłam dawno i...
~masajo_pierwszawizyta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

Pani Asia jest przecudowna! wątek zamknięty Niesamowite miejsce, bardzo przytulnie (pyszna zielona herbata zawsze na mnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

klientka - opinia wątek zamknięty Pani Joanna jest prawdziwą profesjonalistką bardzo zaangażowaną w swoją...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Byłam u p. Asi z kuponem klubu zniżek, spodziewałam się...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2011

masaż całościowy wątek zamknięty polecam , bardzo profesjonalne podejście do klienta, masaż na bardzo wysokim...
~klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. P. Asia jest cudowna. Bardzo polecam masaż gorącymi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry