Widok

Masakra

Jestem uczennicą tej szkoły na kierunku technik farmacji . W szkole panuje chaos i brzydko mówiąc burdel . Zajęcia odbywają się w zimnych salach ,w których w teraźniejszych miesiącach siedzi się w kurtce . Zajęcia laboratoryjne się nie odbywają ponieważ odkąd jestem w szkole sala jest w "remoncie" a patrząc na to ,że egzamin od tego roku ma być praktyczny w laboratorium to te zajęcia jednak by się przydały . Brak szacunku ze strony dyrekcji ,która układa plan dla osób dorosłych ,który jest usiany okienkami niczym ser szwajcarski zero poinformowania na temat kierunku, na który uczęszczam . Panie w sekretariacie są nieuprzejme i również nie szanują niczyjego czasu ,brak informacji o zmianach w planie co skutkuje siedzeniem i czekaniem na korytarzu pozbawionym ławek na rozpoczęcie zajęć . Nie bardzo wiem jak nauczyciele tam wytrzymują ponieważ co do nich nie mogę powiedzieć złego słowa . Więc osobom ,które wybierają szkołę proszę poszukać wśród innych płatnych szkół ponieważ ich poziom jest zdecydowanie wyższy !!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fantastycznie, ja z kolei mam trochę inny przypadek, ponieważ nikt ze strony szkoły nie powiadomił mnie, że uruchomiony został kierunek "technik farmacji".. dostałam wezwanie do zapłaty.. a o zajeciach pojecia nie mialam. nie chce miec do czynienia z ta szkola. tylko mnie utwierdzilas w tym przekonaniu. To nie jest pierwsza szkola, do której starałam sie o przyjęcie. Mam za sobą dwa kierunki studiów i pierwszy raz spotkałam się z tak wielką niekompetencją!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry