Witam kiedyś może i było tu smacznie Ale po tym co dzisiaj tutaj zostałem to stwierdziliśmy że ostatni raz tu naszą nogą stanie kurczaka w pozycji numer 5 było tyle że trzeba było go szukać danie to prawie sam makaron spagetti z dodatkiem warzyw . Zamowilismy 3 Dania ,w dwóch z nich znaleźliśmy włosy na dodatek jak jadłem to poczułem surowego kurczaka ponieważ kurczak był pokrojony tak drobno ze ciężko było go złapać a kawałek który był surowy nagle okazał być się większym. Pani z obsługi podniosła na mnie głos bo nie miałem paragonu którego nie dostałem co jest obowiązkiem,mówiąc mi ze bez paragonu nie dostanę zwrotu . Dopiero gdy postraszylem odpowiednomi instytucjami Pani nagle przypomniała sobie że 10 min temu faktycznie zamawialem. Na dodatek cały czas nowi pracownicy , z takim podejściem to niestety ale klientów to u was nie będzie. Ķilka lat temu w tym samym daniu dostałem jeszcze raz tyle kurczaka. Pozdrawiam Panią z obsługi która powinna nauczyć się kultury osobistej bo jestem ciekawy czy Pani jadła by tak jak świnka z koryta.