Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Dzisiaj zamawiałem tam jedzenie , które jest bez szału. Obsługa dramat....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

.... - opinia Najlepsze jedzonko jakie kiedy kolwiek jadłem pani kucharka zna się na swoim...
~....
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Chińczyk - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz jadłem tak wstrętne "azjatyckie" jedzenie. Kurczak z...
~Chińczyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Ol - opinia wątek zamknięty Pyszna wołowina w sosie kokosowym. Troche dlugi czas oczekiwania ale ok-...
~Ol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

P+Z - opinia wątek zamknięty Super żarełko i szybka dostawa. tom yum pyszna a zielone curry z kurczakiem...
~P+Z
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Tomko - opinia wątek zamknięty Najgorsze azjatyckie jedzenie na jakie można trafić w 3mieście Pierwszy raz...
~Tomko
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

m - opinia wątek zamknięty Warzywa w daniu pad thai to kilka mikro kawałeczków cebuli. Brak jajka, brak...
~m
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

NEGATYW i to zdecydowany. wątek zamknięty W ciągu miesiąca porcje (ryż z warzywami) zmalały o 60% przy cenie 17 zł za...
~ArekWP
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

chce sie wymiotować wątek zamknięty najgorsze obrzydlistwo jakie jadlam od długiego czasu. nie wiem, co ma...
~maja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

POLECAM wątek zamknięty bardzo fajni pracownicy , szybka dostawa, polecam numer 59 w menu :)
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Pekin Bar outlet gdansk wątek zamknięty Pani ktora stała za kasa 19.08.2017 jej wyraz twarzy podejscie do klijenta...
~Emiliana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Ohyda wątek zamknięty Nie przypuszczałam, że tak prostą kuchnię można tak koncertowo spier***ić....
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Co wy ludzie tak narzekacie wątek zamknięty Typowy fastfood azjatycki , czego sie spodziewaliscie ? Jedzonko jak za te...
~Sopocian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Szkoda gadać wątek zamknięty PORAŻKA to słowo chyba najlepiej odzwierciedla tą imitacje chińskiego baru....
~wojti
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Masakra wątek zamknięty Witam kiedyś może i było tu smacznie Ale po tym co dzisiaj tutaj zostałem to...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Śmiech na... sklepowym korytarzu. wątek zamknięty Duży wybór dań wywieszony na jeszcze większej tablicy nie ma znaczenia -...
~007
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

koszmar wątek zamknięty jak można dopuścić do takiego stanu Kiedyś tam można było zjeść ze smakiem, a...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Porażka wątek zamknięty Kuchnia seczuańska zamiast pikantna, jest po prostu słodka. Ryże, makarony -...
~Pit
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Dramat wątek zamknięty Jedzenie nawet nie budzi skojarzeń z kuchnią azjatycką i jest nazjwyczajniej...
~Pan Giniu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Koszmar! wątek zamknięty Danie podane w plastikowym talerzu chociaż ceny wahają sie od 20-40zl....
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry