Widok

Masakra.

Zamowilam taryfe...prosilam zeby byl na wyznaczony czas ponieważ mam pociag i musimy dojechac.ok taryfa byla na czas ale wjechal na osiedle zamkniete gdzie krzyczał po ludziach zeby mu brame otworzyli....potem stwiwrdzil ze niezna ulic i sie gubi. Prosiłam abysmy dostali sie na dworzec i okreslilam dokladnie ktory. Pan niestety pojechal na inny dworzec...stracilam kolekje i dzwoniłam ze skarga ale pan od telefonow to zignorowal. Lepiej jezdzic autobusem niz takie atrakcje w hallo taxi. Szkoda slow
Moja ocena
Super Hallo Taxi kategoria: Taxi
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam dzisiaj taryfę. Przyjechał srebrny V.W Sharan GD265GA. Był bardzo chamski gdy zapytałam się o to , że co 3 sekundy zmienia się wartość na jego terminalu ( myślałam , że mu się zepsuł ) . Jednak nie. Kierowca- aż zrobiłam zdjęcie jego nazwisku- Marek S powiedział mi , a raczej wykrzyczał, że " nie powinnam patrzeć tam gdzie nie potrzeba" , oraz , że " korporacja skasuje mnie, nie będą po mnie jeździć" . Po długiej wymianie zdań gdzie byłam roztrzęsiona i wnerwiona, uznałam, że już nie będę prosić o przewiezienie mnie tej korporacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry