Super Hallo Taxi

Taxi

Gdańsk, Władysława Biegańskiego 10/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marian - opinia wątek zamknięty Jestem zawszę bardzo zadowolony. Pewna firma. Napewno jeszcze skorzystam .
~Marian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Masakra. wątek zamknięty Zamowilam taryfe...prosilam zeby byl na wyznaczony czas ponieważ mam pociag i...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Kierowca o numerze bocznym 54 - okazał się chamski wątek zamknięty Bardzo negatywna ze względu na kierowcę,który nie chciał zabrać...
~Tenisowa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Super! wątek zamknięty Gorąco polecam tą Super Hallo Taxi! Krótki czas oczekiwania, czyste i zadbane...
~posażer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Drogie Taxi wątek zamknięty W sylwestra bez paragonu z Sopotu z Haffnera na Karwiny nad ranem 100 ,dałem...
~cypisek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

porażka wątek zamknięty nie wiem czy wszyscy tak,ale ja mialam pana ktory jechal jak wariat bo mial...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Panie z dystrybutorki niemiłe, wręcz opryskliwe. Panie mają ton jakby im się...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

solidny wątek zamknięty dotychczas jeżdziłem hallo ale kolega polecil mi superhallo no i powiem że...
~marecki
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

polecam gorąco wątek zamknięty polecam tą firmę każdemu kto chce być fachowo potraktowany.
~młody
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Kierowcy kombinatorzy wątek zamknięty Z przykrością stwierdzam, że dotychczas nigdy nie miałam problemów z tą...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam. Korzystam z usług tej firmy regularnie i nigdy nie zostałam...
~Monika W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Klientka wątek zamknięty Złapałam ta taksówkę przy dworcu, bardzo drogo! Znajomi mówili, że...
~Klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

mika - opinia wątek zamknięty co prawda pani w dystrybutorce opryskliwa, z wadą wymowy i głucha na jedno...
~mika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

opinia wątek zamknięty Fatalna obsługa zarówno ze strony kierowcy z którym jechałam jak i pań...
~joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Brak taxówek w pobliżu!!! wątek zamknięty Już nie pierwszy raz dzwoniąc do Super Hallo taxi nie może przyjechać z jakiś...
~...
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

hawi - opinia wątek zamknięty Nie polecam,panie dyspozytorki nie kompetentne,podchodzące lekceważąco do...
~hawi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 grudnia 2010

Obsluga przez infolinie beznadziejna wątek zamknięty Zazwyczaj korzystam z innej korporacji i nie wiem co mnie podkusiło, żeby...
~BaRy
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

Czysto miło i przyjemnie. wątek zamknięty Witam. Ostatnio jezdziłem różnymi korporacjami po tym jak zapłaciłem...
~hoop
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

polecam zdecydowanie wątek zamknięty Szybka obsługa,czysto przyjemnie. Nigdy się nie zawiodłem.Ostatnio zostałem...
~robert
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Odmowa realizacji wątek zamknięty Żona dziś odstawiała auto do warsztatu i zadzwoniła do mnie żebym szybko...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

28

wątków

do góry