Gabinet masażu i Rehabilitacji Odessa

Salony masażu Masażyści Rehabilitacja

Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 18/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
daniel - ocena super gabinet, jeszcze lepszy wykunujący masaże Siergiej Duchaszenko,...
~daniel
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Iza - opinia Dzień dobry! Pan Siergiej to wspaniały profesjonalista. Dzięki niemu chodzę i...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Magdalena - opinia Korzystałam z usługi fizjoterapii u Pana Sergiya i jestem bardzo zadowolona,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Rwa barkowa i usztywnienie karku Po raz drugi juz mnie uratowal ! Polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Krzysztof D. - opinia wątek zamknięty Poszedłem z polecenia. Wrazenie absolutnie pozytywne, super kontakt z...
~Krzysztof D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Mb - opinia wątek zamknięty Dopadła mnie rwa kulszowa i na wysokości piersiowej ból,problem z chodzeniem...
~Mb
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Lucyna - opinia wątek zamknięty Polecam na 100% Bardzo fachowy punktualny miły p.rehabilitant .Miesięczna...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 stycznia 2022

Michal - opinia wątek zamknięty Przerobiłem kilku fizjo w trojmiescie i jeśli poszukujesz pomocy z poważnym...
~Michal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Duża poprawa już po pierwszej wizycie.
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Ja również dołączam do grona osób, które skorzystały i są bardzo wdzięczne za...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Pan Sergiej postawił mnie na nogi w trzy dni, nie byłem w stanie chodzić, a...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Skuteczna, profesjonalna rehabilitacja. Do gabinetu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Przyszedłem z mocnym bólem pleców po dwóch wizytach czuje się świetnie....
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Hanna i Zenon - opinia wątek zamknięty Ogromna wiedza i doświadczenie dr Siergieja. Trafiłam do dr z mężem z...
~Hanna i Zenon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Polecam Siergieja w 100%, często pomaga mi w bólach kręgosłupa i kolan....
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Jestem budowlańcem z 25-letnim stażem zawodowym i 50letnim kręgosłupem, który...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Polecam, najlepszy z najlepszych, ręce które leczą!
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Super specjalista wątek zamknięty Rece które leczą! Mam siedząca pracę a dodatkowo jako mloda mama wciąż...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Bardzo polecam. wątek zamknięty Dziękuję za to, że jest Pan takim lekarzem. Gorąco polecam.
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Ręce które leczą wątek zamknięty Jestem klientką doktora Sergieja od wielu lat Lekarz który swoimi dłońmi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry