Z całego serca polecam szkołę "ANATOMIC". Mając 20 lat zyskałam zawód, który daje szeroki wachlarz możliwosci. Jestem pewna, że będę uczestniczyć w następnych kursach, ponieważ szkoła jest bardzo profesjonalna, a Pani Karolina niesamowicie zaraża swoją pasją, a także świetnie przekazuje wiedzę. Atmosfera w szkole jest życzliwa, a Pani Karolina ma indywidualne podejście do uczestników. Materiały otrzymane na kursie są w pełni wystarczające. Ciesze się, ze mogłam poznać wspaniałych ludzi, że trafiłam do miejsca, gdzie pozytywne nastawienie, serdeczność, cierpliwość, pasja, a przede wszystkim szczerość jest na pierwszym miejscu. :) Opinie innych ludzi, którymi się kierowałam wybierając szkołę sprawdziły się w 100% i są jak najbardziej prawdziwe :)! Pani Karolina tak motywuje i zaraża masażem, że codziennie wstawanie na zajęcia jest przyjemnością! Kurs w tej szkole był dodatkową terapią dla mnie. Pani Karolina, oraz ludzie, których poznałam sprawili, że wzrosła moja pewność siebie, oraz motywacja i chęci do działania. Dziękuję Wam bardzo za wszystko, do zobaczenia wkrótce! :)

PS. Osoby cierpiące na dyskopatię także mogą masować! :)))