Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dagmara i Krzysztof - ocena Korzystaliśmy z usług firmy Master-Bygg i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego...
~Dagmara i Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Oliwia i Aleksander - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi .Rzetelny facet, doradzi ,...
~Oliwia i Aleksander
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

JACEK - ocena Korzystałem z usług firmy i jestem zadowolony. Łazienka wykończona bardzo...
~JACEK
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Ania - opinia Wykonanie usługi oceniam bardzo dobrze. Mieszkanie wygląda świetnie, nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Marta i Krzysztof - opinia Wykończenie łazienki, wykończenie mieszkania: Jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~Marta i Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2022

Agata - opinia Najlepszy fachowiec z jakim miałam doczynienia. Dokładny, a przede wszystkim...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Helena - opinia wątek zamknięty Pan Jarosław robił kompleksowe wykończenie mojego mieszkania. Wszystko...
~Helena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Usługa została wykonana bardzo dokładnie. Jakość prac jest zdecydowanie warta...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Prace zrealizowane profesjonalnie i bezproblemowo. Wszystko ok. Polecam.
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Fachowiec godny polecenia! Słowny, dokładny, rzeczowy. Prace wykończeniowe...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Patrycja, Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry fachowiec. Dokładny, doradzi, widać że zna sie na rzeczy i wie...
~Patrycja, Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Adrian - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i co najwazniejsze perfekcyjnie wykonany remont kuchni i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Joanna & Łukasz - opinia wątek zamknięty Drugi raz korzystałem z usług tej firmy, potwierdzam wysoki standard...
~Joanna & Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Ocena usługi wątek zamknięty Usługa została wykonana bardzo dokładnie i w czasie okreslonym w umowie. Pan...
~Krzysztof i Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Polecamy. Warto. wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni z wyboru tego wykonawcy. Rzetelna firma. Pan kreatywny i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Świetny fachowiec! wątek zamknięty Przed dwoma laty korzystałam z usług Pana Jarosława. Prace obejmowały...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Wszystkie prace zostały wykonane dokładnie, nie ma żadnych niedoróbek. Remont...
~Irena i Andrzej K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Dobry fachowiec i uczciwy człowiek. Polecam
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Polecam 100% wątek zamknięty Właśnie zakończył się nasz remont. Zdecydowanie polecam Pana Jarosława -...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

Tomasz Domagała - opinia wątek zamknięty Wykonawca to prawy człowiek oraz prawdziwy fachowiec. Wszystko wykonane...
~Tomasz Domagała
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry