Widok

Materac

Z mężem urządzamy sypialnię i w sumie wybraliśmy już większość mebli ale został jeszcze problem wyboru materaca. Jest cała masa materacy do wyboru i potrzebujemy pomocy. Chcemy materac piankowy, może być kilka warstw. Ja ważę 57kg, mój mąż 84 kg więc różnica jest spora. Czy ktoś mógłby polecić jakiś model materaca piankowego, który się u Was sprawdził. Z wstępnych ustaleń widzę, że spory wybór ma firma Hilding, ktoś ma od nich coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z piankowych mogę polecić materace marki Beddinga. Ja akurat mam model "Relais" i jesteśmy zadowoleni, różnica w wadze też jest w naszym przypadku spora ale tutaj jest zastosowana pianka termoelastyczna, która się dopasowuje do wagi ciała, więc ugina się tyle ile trzeba.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej poszukać informacji w sieci na temat materacy i ich rodzajów, w tym także przeznaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam materac Hildinga, model "modern" i ta firma jest ok. Materace są zgodne z opisem, a to najważniejsze. Poleciłabym sprawdzić w salonie, przetestować czy twardość jest ok, bo wybór jest bardzo duży więc można bardzo konkretnie dobrać do swoich preferencji. Mój model jest o tyle fajny, że ma dwie twardości i jest dedykowany właśnie dla osób z dużą różnicą wagi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy orientuje się Pani czy można kupić gdzieś stacjonarnie ten materac Gdańsku. Zależy mi bardzo na takim przetestowaniu bezpośrednim bo nigdy nic nie wiadomo ale z opisu Modern faktycznie wydaje się ciekawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam akurat w innym mieście ale tu jest spis sklepów w Gdańsku gdzie można kupić materace Hildinga: https://hilding.pl/sklepy-z-materacami/Gdańsk

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

drzwi wewnętrzne. białe? (47 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

do góry