Widok

Materiał na garnitur - DRAMAT!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kurcze, moje weselisko za miesiąc, a ja nie mam garnituru... mam fajną krawcową z Gdyni - Chwarzna, która już mi kiedyś szyła kilka rzeczy, ale okazało się że materiał na garnitur muszę poszukać sam... i okazało się że w Gdyni w sklepach z materiałami nie ma nic... (bo je wkrótce zamykają)... i nie wiem gdzie dalej szukać... w Gdańsku też nie znalazłem żadnego tropu... może źle szukałem?

Jakieś pomysły ma ktoś?

Bo jeśli nic nie wymyślę, to od poniedziałku zacznę szukać gotowych garniturów... chociaż tak bardzo chiałem mieć szyty na miarę...

Ktoś pomoże?

Pozdrawiam,

- Miguelito

P.S. D-Day: 23 kwietnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są salony konkretnych marek gdzie szyją garnitury na miarę. idziesz do nich, wybierasz materiał, fason i szyją spacjalnie na ciebie. cena porównywalna do gotowych garniturów.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ty taki nietypowy jestes , ze musisz szyc na miare?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nietypowy... chyba nie bardzo o to chodziło... jak do tej pory nie miałem problemów z dobraniem rozmiarów ciuchów....

Na miarę, bo chciałem mieć taki unikalny garnitur na ślub w wybranym przeze mnie fasonie... takie miałem widzi misię i tyle...

Jednak chyba spasuję i wybiorę gotowy...

Pozdrawiam,

- Miguelito

P.S. D-Day: 23 kwietnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Starowiejskiej w Gdyni jest pracownia krawiecka, gdzie szyją garnitury i kiedyś widziałam tam półki z belami materiałów - nie wiem tylko, czy można kupić bez szycia...
Na Chylońskiej w Gdyni za dworcem PKP jest hurtownia tkanin, może tam...
I jeszcze może sklep z tkaninami w pawilonie róg Chylońskiej i Kcyńskiej - mało znany, bo nie w centrum, ale dobrze zaopatrzony w różne materiały.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku Wrzeszczu jest mały sklep z materiałami na garnitury, na Grunwaldzkiej, jest on w okolicy między barem na rogu Konopnickiej a sklepem z zabawkami.Tam widziałam dużo wełen i innych porządnych na garnitury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chwarzno - Wiczlino

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...

do góry