Widok

Mateusz - opinia

Radzę trzymać się z daleka. Naprawa zmywarki, pokazywał się błąd odnośnie odprowadzania wody.

Pierwsza wizyta - przychodzi niezbyt rozgarnięty serwisant, który przez 10 min (w tym czasie był telefon do kolegi) szukał numeru identyfikującego zmywarkę. Następnie próba naprawy - brak pomysłu co zrobić. Zmywarka wyciągnięta, woda wylana, wstawiona ponownie, uruchamiamy. Po chwili błąd pojawia się ponownie, ale technik nie wie co zrobić, dlatego twierdzi, że zmywarka musi wykonać pełne mycie i potem błąd zniknie. Oczywiście błąd pozostał.

Druga wizyta - zabranie zmywarki do serwisu, trzeba było zatrzymać serwisanta w drodze do samochodu żeby odpiął front ze zmywarki.

Trzecia wizyta - zwrot zmywarki z serwisu, po wielu dopytywaniach dowiedziałem się, że w sumie nic nie zostało zrobione, ale działa. Błąd faktycznie się nie pojawia, ale zmywarka została źle złożona i zacina się przycisk funkcyjny, blokując jej działanie.

Czwarta wizyta - naprawienie przycisku na miejscu, ale przez zły montaż zmywarka ma szparę przy blacie gdzie zbiera się gorąca woda i leci para w czasie pracy zmywarki. Telefon do serwisu po tygodniu roboczym (wyjazd) - nie przyjedziemy, bo minęło za dużo czasu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Rozumiem, że dzwonił Pan do serwisu, czyli do mnie i zgłaszał Pan problem ze szparą w zmywarce... Hmmm, terefere.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry