Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - ocena nowy temat Świetna obsługa , szybka diagnoza uszkodzonego elementu zmywarki , zamówienie...
~Marek
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Piotr z Moreny - ocena Pan Przemek ogarnął temat niedziałającej suszarki bardzo szybko i co...
~Piotr z Moreny
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Eliza - ocena Zdecydowanie najlepszy serwis AGD, pan Przemek przesympatyczny, a przede...
~Eliza
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Arek - ocena Wszystko naprawione od ręki, serwisant wpadł na chatę i szybko rozprawił się...
~Arek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2023

zadowolony klient - opinia Serwis AGD zasługuje na moje pełne polecenie, jeśli potrzebujesz fachowej...
~zadowolony klient
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Janek - opinia Szczerze facet tzw. orkiestra : naprawił solidnie, terminowo z uśmichem na...
~Janek
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Karolina - opinia Serwis pierwsza klasa. Pan pomocny w każdej kwestii. Naprawy, serwisu,...
~Karolina
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Małgorzata i Mariusz - opinia Bardzo miły i sympatyczny serwisant, mało tego, dodatkowo pomógł nam w...
~Małgorzata i Mariusz
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Marlena - opinia Profesjonalna obsługa oraz fachowość, do tego uprzejmość. Naprawiałam płytę...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Patrycja L. - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem w tej strefie usług....
~Patrycja L.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

Julia Kuc-Mikłaszewicz - opinia wątek zamknięty Sprawna i miła obsługa. Wszystko bardzo szybko, naprawa piekarnika w zasadzie...
~Julia Kuc-Mikłaszewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Mati - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej firmy, dwa razy u mnie byli naprawiać te sama rzecz i dwa...
~Mati
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Szybka reakcja - w dniu zgłoszenia udało się nie tylko umówić wizytę, ale...
~Marek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Radzę trzymać się z daleka. Naprawa zmywarki, pokazywał się błąd odnośnie...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Naprawa ekspresowa. Jestem bardzo zadowolona.
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Wasyl - opinia wątek zamknięty Gwarancja na pralkę skończyła się pół roku temu, no i po co działać jeszcze z...
~Wasyl
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Korzystałam z serwisu Fix All już dwukrotnie, raz przy naprawie pralki a...
~Ania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Thomas - opinia wątek zamknięty Profesional. The best.............
~Thomas
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Naprawa zmywarki. Usterki problematyczne w kilku podzespołach ale wszystko...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Oskar - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten serwis. Wszystko przebiegło bez zarzutu.
~Oskar
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry