Widok

Mateusz - opinia

Dzięki spotkaniom Bliżej Siebie odkryłem niekorzystne dla mnie mechanizmy, które odkąd pamiętam powielałem i obniżałem nimi jakość mojego życia (prywatnego i zawodowego), a w ostatnich latach również zdrowia. Na spotkaniach otrzymałem narzędzia, techniki i wsparcie, dzięki czemu mogłem i nadal mogę leczyć te problemy, transformować je i systematycznie poprawiać jakość swojego życia i własne zdrowie. Na co dzień akceptuję siebie, mniej się boję i złoszczę, mam dużo większą życzliwość do siebie i w naturalny sposób jestem bardziej asertywny. Widzę i czuję więcej niż kiedykolwiek, a także z każdym dniem czuję coraz większą wolność w tym jak może wyglądać moje życie i jaki mam realny wpływ na nie. Polecam!
Moja ocena
zaangażowanie: -
 
klimat i wystrój: -
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważaj tylko bo jak wypłyniesz w pełni na te "oceany wolności" to jak Ci się nagle główny żagiel podrze to są tylko dwa wyjścia albo będziesz sobie afirmował że on tam cały czas jest i popłyniesz nie widząc tego na stracenie, albo przypomnisz sobie wszystkie traumy, zwiniesz się i zaczniesz walczyć i dopłyniesz na samym foku, up to you.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, dziękuję za troskę. Minął rok od mojego wcześniejszego wpisu, u mnie dużo zmian na lepsze i serdecznie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mateusz, przyjdź do Violki 09.08 w piątek. na 18.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, miałem przyjemność brać udział w ustawieniach. Natomiast bardzo polecam kurs Bliżej Siebie. Daje on dużo więcej możliwości w leczeniu, odkrywaniu siebie i zmianie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry