Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia Pracowałem z Violettą regularnie przez około 3-4 lata. Swego czasu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Dzięki spotkaniom Bliżej Siebie odkryłem niekorzystne dla mnie mechanizmy,...
~Mateusz
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2019

Bliżej siebie ... wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam. Spotkania grupy Bliżej siebie otworzyły mi nowe drogi,...
~Dag
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Świetna wątek zamknięty Przez wiele lat korzystałam z pomocy psychologów ze względu na zaawansowaną...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem programu "Bliżej Siebie". Jest świetnym...
~Dorota Salwa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Bardzo skuteczne narzędzia i głębokie efekty pozytywnych zmian wątek zamknięty Pani Violetta towarzyszy mi w zmianach od lat, z kilkuletnią przerwą między...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Drogo i nieskutecznie wątek zamknięty Pani psycholog zapatrzona w siłe swoich metod, których podczas odbycia dwóch...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

lęk przed lataniem samolotem wątek zamknięty przed 2 godzinną sesją : 2 dni przed podróżą zaczynałam brać leki...
~aqua
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Bliżej Ludzi wątek zamknięty Www.BliżejSiebie.pl, bliżej Ludzi, bliżej życia, to wszystko dały mi wizyty u...
~Agnieszka Manager
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Warto! wątek zamknięty Jeśli zamierzacie uporządkować swoje sprawy i jesteście do tego przekonani,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

pomoc bardzo profesjonalna-polecam serdecznie wątek zamknięty trafilam w ciezkiej sytuacji na terapie, kolezanka polecila mi pania...
~Maria S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Pomogło wątek zamknięty Chciałam podziękować Pani, za to, że odnalazłam drogę, za to że popełniam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z Panią Violettą spotkałam się kilka lat temu na ustawieniach rodzinnym oraz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Długoterminowa skuteczność wątek zamknięty Prawie 2 lata minęły od moich spotkań z panią Violą. To była niesamowita...
~Maryjka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2010

dziękuję Pani serdecznie!! wątek zamknięty przed pierwszym spotkaniem, bardzo się bałem-niepotrzebnie.miłe,...
~Antek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otzrymałam to czego potrzebowałam i...
~Provia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lutego 2008

Ania - opinia wątek zamknięty przyszlam na 2 spotkania, zostalam na dluzej.nie bylo lekko, ale teraz lepiej...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lutego 2008

Dobra metoda w dobrych rękach! wątek zamknięty Miałam do czynienia z wieloma psychologami, terapeutami, ale często było to...
~Maryna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

18

wątków

do góry