Widok

Mateusz - opinia

Nie polecam, najgorsza wróżka u jakiej byłem, ludzie piszą, że miła atmosfera ale co z tego, skoro poziom usługi mizerny. Na spotkaniu było zwykłe "lanie wody" i gadanie o rzeczach których każdy by się mógł domyśleć nie będąc wróżką. Kilka nietrafnych faktów z dotychczasowego życia a z przyszłości niestety również nic się nie spełniło mimo, że już powinno. Kontakt telefoniczny też słaby, ciężko było się umówić. Pieniądze wydane w błoto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam serdecznie Panie Mateuszu. Tak jak wspomniałam w wiadomości prywatnej był Pan u mnie zaledwie osiem tygodni temu. To zdecydowanie za krótko na realizację przepowiedni. Energia to nie zegarek. Można oszacować mniej więcej lecz w dużej mierze pan również musi zrobić coś od siebie by zrealizować to o czym mówiliśmy. Sam fakt że zamieszcza pan opinie po takim czasie świadczy o Pana sceptycyzmie oraz liczeniu na to że wróżba zrealizuje się bez Pana udziału. Czas podaję zawsze od do. Myślę iż sam fakt iż po tak krotkim czasie pisze Pan takie rzeczy daje do myślenia i pokazuje Pana nastawienie. Wskazuje drogę lecz to do Pana należy wzięcie życia w swoje ręce i działanie. Pozdrawiam magicznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry