Pierwszy raz w życiu oddałam swoje włosy w ręce kogoś kogo kompletnie nie znam. Ogromny stracg w związku z czym wahałam się w kwestii wyboru salonu. Zależało mi na powrocie do dawnej fryzury, bez odstępstw, która niestety nie została w pełni uwieczniona na żadnym zdjęciu. Nie chciałam też zapłacić za to majątku. Polecono mi salon na Pańskiej. Po dokonaniu dokładnego "riserczu" umówiłam się na pasujący mi termin. Trafiłam do Pana Michała. Dość niezdarnie bo ze zdenerwowania wytłumaczyłam o co mi chodzi. Do cięcia przeszedł dopiero kiedy był całkowicie pewny co ma robić. Nie narzucał, ale proponował modyfikacje aby uzyskać oczekiwany efekt. W trakcie, upewniał się zanim dokonał jakiegoś konkretniejszego cięcia. Atmosfera przyjemna chociaż lekko denerwował mnie fakt bycia obserwowaną przez dwie pracownice, jednak rozumiem, że robiły to w celach edukacyjnych. Z samym Panem Michałem bardzo przyjemny kontakt i pewnie byśmy pogawędzili gdyby nie to, że speszyła mnie jego aparycja ;)
Cięcie - idealne. Wiem, że moje włosy potrzebują kilku dni po cięciu żeby zacząć "wyglądać" i dziś mogę powiedzieć, że jestem zachwycona. O to mi chodziło. Z czystym sumieniem polecam. Z pewnością wrócę!