F.H.U. Matson

Usługi remontowe i budowlane

Pruszcz Gdański, Fantazego 5A/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz Laskowski - opinia wątek zamknięty Polecam usługi firmy f.h.u. matson. pan Mariusz ma bardzo profesjonalnie...
~Łukasz Laskowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Bardzo dobry fachowiec! wątek zamknięty Potrzebowałam w krótkim czasie odświeżyć pokój dziecka i wymienić panele...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Remont kuchni wątek zamknięty Ofertę Pana Mariusza znalazłam w internecie. Prace przebiegały bardzo szybko...
~Anna J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2012

Zadowolona klientka wątek zamknięty Choć terminy były napięte a praca skomplikowana - Pan Mariusz stanął na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Fachowcy w 100% wątek zamknięty Bardzo polecam firme pana Marjusza. Remont naszego salonu i pokoju dziecka...
~Janusz i Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Jestem w trakcie wykańczania mieszkania i miałam okazję korzystać z usług...
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Prawdziwi fachowcy wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług Pana Mariusza byliśmy zadowoleni z jego usługi .Ma...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Remont przedpokoju wątek zamknięty Przedpokój w mieszkaniu moich rodziców z ciemnej nory przeobraził się w...
~Dominika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Pierwsza klasa :) wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach znalezlismy oferte Pana Mariusza. Wielki plus za...
~Aleksandra Kępka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Super ekipa!!! wątek zamknięty Szukaliśmy "fachowca" w dobrej cenie ale też takiego, który w krótkim czasie...
~Ania i Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

bardzo dobra ekipa wątek zamknięty Z ekip pracujących przy budowie mojego domu, była to zdecydowanie najlepsza...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

GORĄCO POLECAM - PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Stelmaks. Pan Mariusz, przesympatyczny człowiek,...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Była szybka i trudna robota do wykonania, wszystko przebiegło wg planu termin...
~Biurowiec CID
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2010

PROFESJONALNA FIRMA - POLECAM wątek zamknięty Po różnych przeżyciach związanych z zatrudnianiem "fachowców" trudno nam było...
~Monika i Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

W PEŁNI PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANO-WYNOŃCZENIOWE wątek zamknięty Z usług wykończeniowo-malarskich korzystałem już kilkukrotnie i naprawdę...
~Dominik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Polecam usługi Firmy Stelmaks wątek zamknięty Firmę cechuje fachowość, rzetelność i solidność. Właściciel firmy jest...
~Dorota Słocka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Polecam ,jak najbardziej TAK wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z Firmy Stelmaks , rzetelna ekipa wykonała remont...
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry