Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Ułanowska - ocena nowy temat Najlepsza szkoła w Trójmieście. Tworzą grupy dopasowane do potrzeb firm, uczą...
~Małgorzata Ułanowska
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 23 września 2024

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam naukę w tej szkole. Wspaniali, zaangażowani w swoją pracę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2020

Szkoła językowa wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera. W końcu znalazłam profesjonalistów, którzy...
~Karolina N.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Polecam wątek zamknięty Najlepsza ze szkół językowych w jakiej mogłam się uczyć. Wcześniej miałam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Do Mavericka chodzę od 2-óch lat i jestem bardzo zadowolony, podciągnąłem się...
~KZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

POLECAM wątek zamknięty Na zajęcia chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Super atmosfera,...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Polecam za indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Polecam Pana Mikołaja i Panià Gosię!
~Magda stały klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Swietna szkola!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!!! Jak przedmowcy uwazam,ze lepiej trafic nie...
~ml
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera,wysokie wymagania,native speakers działają...
~d.h
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2010

Inni wątek zamknięty Na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Nauka odbywa się w zupełnie...
~Lucky
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2010

cierpliwi ! wątek zamknięty Uczęszczam na lekcje od jakiegoś czasu,jestem bardzo zadowolona,atmosfera...
dima1312
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 maja 2010

Wyjątkowi wątek zamknięty Pierwszy kontakt z lektorem już robi wrażenie że od samego początku mamy do...
~Rafał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry