Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam, korzystam od 5 lat! wątek zamknięty Profesjonalne i rzetelne zabiegi stomatologiczne, z pełnym przekonaniem...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Polecamy dra Pawła wątek zamknięty Ja i mój chłopak odbywamy wizyty u p. dra Pawła, pełen profesjonalizm, szkoda...
~jumi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Najlepszy Gabinet w Gdyni wątek zamknięty Uwazam ze gabinet prowadzony przez pania dr. Karine to najlepsza placowka w...
~Janusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Już dawno nie byłam tak zadowolona wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Odpowiednie zaplanowanie leczenia...
~O.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

bezósemka wątek zamknięty Na Mawident Sokółka zdecydowałam się po przeczytaniu opinii i przejrzeniu...
~Bezósemka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Polecam!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam panią Karinę za szybkie i umiejętne naprawianie moich 12 zębów (10...
~kicak
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2014

ZADOWOLONA PACJENTKA wątek zamknięty szczerze polecam gabinet Mawident:) Jestem pacjentką gabinetu na Sokółce i z...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

nic dodać nic ująć.. wątek zamknięty czekałem z opinią do dzisiaj ponieważ cykl napraw zacząłem ponad miesiąc...
~Paweł
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

OD ZAWSZE TAK! wątek zamknięty Jestem pacjentką Mawidentu od ponad roku i nigdy nie zmienię go na żaden...
~GJ
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam ten gabinet a w szczególności Panią Doktor Karinę. Bardzo miłe i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Gadinet Gdynia Sokółka wątek zamknięty Z jednej strony szkoda że tak wspaniały gabinet jest aż tak daleko od centrum...
~Patryk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Profesjonaliści wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z usług Gabinetu Mawident i nie żałuje podjętej...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Również wykupiłam usługę z groupona , polecam Panię stomatolog Magdalene ,...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

Oferta Groupon - rewelacyjna obsługa, przemiła Pani stomatolog Magdalena wątek zamknięty Zakupiłam groupon na dowolne usługi stomatologiczne za 69 zł. Wizyta jedna z...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Bardzo zadowolona:) wątek zamknięty Bardzo miła Pani doktor, delikatna, uśmiechnięta. Wykupiłam usługę w...
~Klient groupon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

zadowolona wątek zamknięty polecam dla niezdecydowanych. miła obsługa, wysoka jakość usług, bardzo...
~aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Witam, uważam, że ten gabinet jest godny polecenia ze względu na bardzo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

super wątek zamknięty polecam!
~Weronika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Jestem zadowolona :) wątek zamknięty byłam na odkamienianiu i piaskowaniu. Ceny przystepne . Z usług korzystałam...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Nie polecam skalingu i piaskowania wątek zamknięty Byłam na skalingu i piaskowaniu tydzień temu, a do dzisiaj bolą mnie dziąsła...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry