Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Wrażenia pozytywne, burger był smaczny, mięso świeże, przepyszna bułka.
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Najsłabszy burger jaki jadłam. Jakość mięsa bardzo słaba. Nie polecam.
~Gosia
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

forfiter - opinia wątek zamknięty Mięso tragedia. Jak gotowe kotlety do hamburgerów z biedronki. Bleee
~forfiter
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa potrafi doradzić i zna produkt
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Ogromny plus za menu Wege. Poza tym świetne frytki ze skórką :-)
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Duży wybór dań vege, ilość odpowiadająca cenie, szybka obsługa, pyszne...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Wegańskie burgery wątek zamknięty Wielki plus za wegańskie opcje
~ew
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Polecam również wegetarianom i weganą wątek zamknięty W ofercie oprócz mięsnych pozycji są również wegetariańskie i wegańskie...
~VVegan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Polecam :-) wątek zamknięty Jakość jak w Szwecji, mimo że sporo taniej niż u sąsiadów za wodą, to jednak...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Bardzo słaba jakość mięsa wątek zamknięty Burgerownia powinna słynąć z bardzo dobrych burgerów. Natomiast jakośc mięsa...
~Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Sałatka... wątek zamknięty Sałatka z rzekomo grillowanym kurczakiem to jakaś kpina. Kawałki "kurczaka"...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Najlepsze burgery wątek zamknięty Polecam. Burgery i frytki na tle konkurencji wypadają naprawdę super. Nie mam...
~Pigi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Bardzo smacznie ! wątek zamknięty Mam wrażenie, że sporo z poniższych ocen wystawiła konkurencja. Jedzenie...
~jmg
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Mega smaczne wątek zamknięty Mega smaczne, nowe smaki lepsze niż u konkurencji, mega miło, extra wystrój
~Majlo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Żal ... Jedynie shake ok wątek zamknięty Skuszona reklamą wybrałam się na burgera. I spotkał mnie wielki zawód....
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Tragedia wątek zamknięty Lubię testować nowe miejsca, nowe jedzienie ( nawet te fast foodowe) itd....
~Mart
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Premium Prices wątek zamknięty Shake dobry, kotlet w flagowym burgerze - za tłusty (niska jakość), sama...
~kora
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Wszędzie to samo wątek zamknięty Marna konkurencja do Mc. Inny wystrój ale jedzenie to samo. Ceny wyższe....
~Ines
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

nędzne mięso wątek zamknięty reszta w miarę ale nic specjalnego, to samo co w maku czy bk
~kaktus
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Chamski fast food w ladnym lokalu wątek zamknięty Bylem zawiedziony,.gdyz widzialem wczesniej billboardy z informacjami, ze to...
~Psy szczekaja za sciana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry