Maxi Parking

Parkingi

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 199B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patryk - ocena Polecam parking. Bardzo miła obsługa. Szybki transfer na lotnisko. Polecam
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Jerzy, Sylwia, Lila i Tomasz - opinia Najgorszy parking z jakiego w życiu korzystaliśmy. Sam parking to klepisko...
~Jerzy, Sylwia, Lila i Tomasz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Anonim - opinia Polecam parking. Mola obsługa. Szybko mnie zawieźli na lotnisko. Skorzystam...
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Alicja - opinia Polecam ten parking. Szybki transfer na lotnisko i z lotniska. Blisko lotniska.
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2023

Przemek - opinia Polecam ten parking. Szybki transfer na lotnisko.
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2022

Flyer - opinia wątek zamknięty To nie parking, to klepisko pełne dziur, wybojów i błota. Obsługa? W stronę...
~Flyer
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Ludzie omijajcie ten parking wątek zamknięty Obsługa na poziomie zerowym brak zainteresowania co do klienta nie ma słów...
~Wielki brat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Uważajcie na ten parking!!! wątek zamknięty Polecam omijać szerokim łukiem! (...) Młody chłopak, pytany telefonicznie o...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Wszystko było w porządku wątek zamknięty Wszystko było w porządku. Mogę szczerze polecić, transport był sprawny....
~Anna Moraczaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Pierwsze i pozytywne wrażenie wątek zamknięty Korzystałem dopiero raz, ale nic złego nie mogę napisać. Auto zostawiłem i...
~Łukasz Bielik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Polecam wszystkim. wątek zamknięty Oddanie Auta i dowóz na lotnisko trał z 10-12 min. Powrót jakieś 15 min...
~Marek M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Wszystko OK wątek zamknięty Parking na szczęście bardzo blisko lotniska, przyjechałam spóźniona, ale Pan...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Opinia o Maxi Parking Gdańsk wątek zamknięty Skorzystaliśmy już drugi raz, wszystko poszło sprawnie. Pewnie wszystko...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Na żadnym parkingu przylotniskowym nie spotkałam się z tak nieprofesjonalną...
~Natala
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam parking. Wszysto bylo ok
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

nie polecam wątek zamknięty Zgodze sie z przedmowca co do obslugi.kolejnym punktem to jezdzenie po...
~Franek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Wlasciciel strasznie nie miły! wątek zamknięty Parking wcale nie jest najtańszy to raz. Obsługa pozostaje wiele do życzenia...
~johan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry