Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Z doświadczenia w którym wynajmowałem auta w różnych firmach w których zawsze...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

Polecam maximus wątek zamknięty Wszystko tutaj działa na najwyższym poziomie. Do tego bardzo fachowe i...
~ami
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Skorzystałem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wszystko dogadane bez...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

polecam wypożyczalnię wątek zamknięty Korzystałem z ich oferty dwa razy (wypożyczałem busa, żeby przewieźć motocykl...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Profesjonalna obsługa, najlepszy sprzęt wątek zamknięty Korzystałem, korzystam i nadal będę korzystał z usług firmy Maximus....
~Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Maximus MAX !!! wątek zamknięty Wszystko dogadane w 10 min, auto czyste sprawne, spalił mniej niż powinien ;)...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Wypożyczalnia godna polecenia wątek zamknięty Samochody są bardzo czyste i sprawne. Potrzebowałem samochód na przeprowadzkę...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Firma godna polecenia ! wątek zamknięty Miałem przyjemność wypożyczyć Renault Master III. Samochód był w bardzo...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Profesjonalizm i jakosc. wątek zamknięty Dobre, swieze i zadbane auto (Renault Master), profesjonalna obsluga oraz...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Anita - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, jestem pod ogromnym wrażeniem uczciwości i wspaniałego...
~Anita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

najlepsza wypożyczalnia wątek zamknięty Z racji wykonywanych zajęć korzystamy z wypożyczalni od kilku lat. Zawsze...
~Gruba Ryba Sopot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Bardzo dobra wypożyczalnia, godna polecenia wątek zamknięty Wypożyczyłem Renault Traffic na dzień. Samochód był w super stanie, bez...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Polecam wątek zamknięty Samochód (Renault Traffic) wynająłem na trzy dni, w czasie których zrobiłem...
~KM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Super Firma. wątek zamknięty Polecam każdemu tą firmę ,super podejście do klienta,wynająłem busa i okazał...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry