Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pyszne wątek zamknięty Jeden z najsmaczniejszych i najwiekszych kebabow jakie jadlem. Zawsze...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Bardzo dobry i duży kebab wątek zamknięty Do kebab Maxx trafiłem przypadkowo. Jadłem wiele kebabów i nie zawsze byłem...
~Piotr S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. Serdecznie polecam.
~KasiaBlond
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Maxx kebab wątek zamknięty Najlepszy kebab w trojmiescie, zawsze wszytsko świeże. Obsluga bardzo mila i...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Najlepszy kebab w trojmiescie wątek zamknięty Super obsluga i przepyszne jedzenie! Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Ideał wątek zamknięty Miła i szybka obsługa, pyszne mieso, wyśmienity sos i dodatki
~Nieznany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Ekstremalnie pyszny wątek zamknięty Rewelacyjny ostry sos i bardzo dobre, świeże ważywa. Mięso delikatne i...
~Moroszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

~RAFI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Kebab na MAXXa ! wątek zamknięty Duże i pyszne porcje, prawdziwy mięsny kebab a nie pita z dodatkiem mięsa.
~Szmakosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Świetne! wątek zamknięty Kebaby bardzo dobre, produkty dobrej jakości. Nie żałują mięsa! Polecam!
~Jason Green
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Pychota wątek zamknięty Kilkanaście razy jadłem w tym kebabie i za każdym razem coś innego i zawsze...
~Bronek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Rewelacja. Taki kebab powinni serowawć wszędzie wątek zamknięty Wszystko było smaczne! A porcja MAX to naprawdę jest MAX.
~Gesslerowa fast foodów :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Najlepszy kebab w Trójmieście! wątek zamknięty Jako student bardzo często żywiłem się kebabem. Na 5 roku studiów poznałem...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Najlepszy kebab!!! wątek zamknięty Porcje konkretne, zawsze duzo miesa, bardzo dobre sosy. Jednym slowem -...
~eM.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Pychota polecm wątek zamknięty Bylam po raz pierwszy z synem na tak pysznym kebabie rollo. Uczciwa porcja z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Pyszne jedzenie ;) wątek zamknięty Kebab bajka, jeden z najlepszych jakie jadłam w Gdańsku. Wnętrze czyste,...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry