Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - opinia Rafał jest godny polecenia - w mieszkaniu, które teraz wynajmuje wykonał...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Ania - opinia Rafał jest niezastąpiony, naprawi wszystko, ale niczym są rzeczy materialne,...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Pan Rafał to super fachowiec! Dokładny, punktualny i sympatyczny!...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Aga - opinia wątek zamknięty kulturalnie, szybko, sympatycznie, sprawnie - bardzo polecam
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Elwira - opinia wątek zamknięty Pan Rafał jest niezawodnym fachowcem. Punktualny, dokładny, a przy tym uważny...
~Elwira
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Zrobiłam w życiu 3 generalne remonty i powiem Państwu że Pan Rafał jest...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pan Rafał to człowiek godny polecenia, jakich teraz mało. To uczciwy,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Barbara Pieniążek - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Wielokrotnie dokonywał u mnie i moich znajomych...
~Barbara Pieniążek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Alina - opinia wątek zamknięty Pan Rafał jest solidny, staranny, rzetelny, a przy tym życzliwy i...
~Alina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług Pana Rafała w pracach remontowych oraz hydraulicznych...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Studentka w opałach - opinia wątek zamknięty Pan Rafał jest po prostu fantastyczny! W ciągu godziny uporał się z...
~Studentka w opałach
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Szybko, dokładnie i w dobrej cenie. Pan bardzo solidny, uczciwy, potrafi...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry