Widok

Mąż mojej koleżanki ma konto na TInderze

Powiedzieć jej o tym czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tak, oczywiście powiedz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale to nie jest bliska koleżanka. To koleżanka z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha, to znaczy, że bliską koleżankę byś poinformowała, ale dalszą to już mąż może robić w rogi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mów będziesz ich wrogiem do końca życia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak bliską bym poninformowała bo mam bardziej bezpośrednią relację, a dalsza koleżanka może różnie to odebrać, np. tak że się wtrącam do jej życia. Poza tym nie chcę rozbijać jej rodziny. Czasem może lepiej dla dzieci by nie widziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajmij się swoim życiem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego człowiek w związku lub małżeństwie jest zarejestrowany na takim portalu..?Myślę że niech każdy postawi sobie sam takie pytanie, a nie szuka pomocy _bo koleżanka z pracy_
Dlaczego i czego lub kogo tam szukacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja nie jestem akurat w związku....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co powiedziałaś w końcu czy nie ? :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, bo nie chce rozbijac ich malżeństwa. Może on nie chce odchodzić od rodziny tylko szuka odskoczni. Co jest bardzo nie w porządku, ale nie będę się wtrącać. Oni mają małe dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

I ze względu na dzieci Twoja koleżanka ma żyć ze sku*wielem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zbyt łatwo oceniasz ludzi ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie jest ocena, tylko określenie. Ojciec dzieciom i mąż, który szuka przygód i się z tym nie kryje, to zwykły sku*wiel i tyle w temacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak stara się zmieniła po dzieciach (co często kobietom odbija - zmiana o 180), a mimo wssystko chce jakoś to ciągnąć by życia dzieciom nie popsuć to co niby w tym złego? Może jest dobrym opiekunem, a po prostu szuka kochanki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozstanie mogłoby się źle odbić na dzieciach. A może ona też bo zdradza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, najlepiej dorobić swoją teorię na przypuszczeniach i sumienie czyste. Ech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wpierniczaj się. Może być kilka dobry powodów, dla których on ma profil.
Zajmij się sobą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Małe dzieci dużo pracy to sxuka boków. Tak to jest z niektórymi facetami ...szok zostaw to i jeszcze bym swoje konto zlikwidowała też aby go nie podglądać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie to niby powody? Zupa była za słona? Nie rozśmieszaj mnie. Facet jest w związku małżeńskim oficjalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zola - Zupa była dobra .Problem w tym , że być może żona stroni od sexu. Większość kobiet uważa ,że to co ma między nogami służy do robienia dzieci i sikania. I tutaj się mylą ,więc taki mąż szuka sobie innej kobiety do sexu. Akurat chętnej.
W życiu ludzi jest tak, że facet musi zaś kobieta niekoniecznie. O czym wiele kobiet nie wie. Dlatego tworzą się później dramaty w małżeństwie a żony są wielce zdziwione.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to znaczy że facet musi, jakieś naukowe żródło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro Ty nie musisz to polecam wizytę u seksuologa . I to czym prędzej ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domyślam się że ty też masz tam konto i chyba nie zapoznalas się z regulaminem serwisu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I miedzy innym tym różni się człowiek od orangutana. Człowiek potrafi panować nad swoimi rządzami. Jeśli facet twierdzi że musi sobie pofolgować to kłamie albo jest chory i brakuje mu hamulców jak przy każdym uzależnieniu.
Jeśli jest to tylko znajoma i nie wiesz jakie mają prywatne układy to absolutnie nie mów. Możesz ją namówić do założenia takiego konta, albo pokazać jak ta aplikacja działa ale to ona sama musi wpaść na trop. Może żona już wie i ma stałego kochanka albo kochankę, albo inne układy. Ludzie naprawdę mają różne odchylenia i o pewnych rzeczach lepiej nie wiedzieć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój mąż od roku ma konta na takich portalach . Ale twierdzi że nie zdradził ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Zola, jak się rozwiązała sprawa? Powiedziałaś, czy nie? A może dyskretny liścik, tak anonimowo...może będzie łatwiej?
Chociaż, ja bym nie powiedziała. Czy konto na Tinderze oznacza od razu, że zdradza? A może razem wieczorami oglądają ładnych (według nich) ludzi :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na twoim miejscu bym powiedziała. Ja bym wolała od razu wiedzieć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ,że ma ktoś konto nie oznacza ,że robi coś złego. Może potrzebuje z kimś pogadać bo nie zawsze o wszystkim może z partnerem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry