Widok

Meble do salonu

Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy produkującej solidne meble. Wybieram się do Kieleckiej Fabryki Mebli za kilka dni, bo wpadło mi kilka rzeczy w oko. Czy ktoś może mi polecić coś jeszcze? Ikea i inne takie odpadają!!! Potrzebuję solidnych mebli!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiesz co ja kupuje w kieleckiej i uwazam ze te meble sa solidne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez tam kupowałam ;D Ale już mam w całości wyposażone mieszkanie. Mogę tylko powiedzieć, że jakość jest okej i ceny też spoko. Meble ładnie wyglądają i nie przytłaczają wnętrza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie meble z kieleckiej sluza juz dobre kilka lat i wszystko jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj śmiało można zamówić meble przez internet, czy to fotele, czy kanapy. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kielecka Fabryka Mebli oferuje meble bardzo dobrej jakości. Mam ich komplet do salonu od 2 lat i naprawdę to była dobra inwestycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie bardzo duży wybór mebli jest online. Jest wiele sklepów ktore mają sklepy stacjonarne ale meble można kupić online jak np. https://www.merkurymarket.pl/ itp. Przeglądanie online jest dużo wygodniejsze i więcej modeli można zobaczyć niż stacjonarnie, wiec moim zdanie to dużo lepsze rozwiązanie. No i na pewno ceny są niższe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

do góry