Widok

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza?

Co kupić - wyposażenie Temat dostępny też na forum:
Witam,
Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu. Wiedziałem, że to tymczasowe lokum, więc nie przywiązywałem uwagi do wielu istotnych rzeczy. Wiedząc, że montuje meble tylko na kilka lat priorytetem była niska cena i bez problemu znalazłem takie meble. Otwieram ten wątek dlatego, że kończę budowę domu w Pruszczu i po wakacjach będę musiał zamówić meble do kuchni. Tym razem zależy mi nie tylko na tym, aby na pierwszy rzut oka prezentowały się dobrze, tylko żeby funkcjonowały bez zarzutu bez długie lata. Szukam dobrego produktu, a nie okazji z wyprzedaży. Oczywiście dalej istotna jest cena, ale nie jest najważniejsza, gdyż kuchnia ma służyć mi wiele lat. Radziłem się znajomych i zetknąłem się z rozbieżnymi opiniami. Raz słyszę, że lepiej wybrać dobre studio, a inni mówią, że stolarz zrobi to samo, tylko cena będzie niższa. Niby tak, ale moi znajomi nigdy nie budowali domu i nie stali przed takim dylematem raz a dobrze, czy tanio i na trochę czy u pana Janka, fachowca z Olszynki, czy z renomowanego koncernu? Ogólnie mam mętlik w głowie i bardzo mi zależy na opiniach doświadczonych osób, które ten etap mają już za sobą. Znalazłem w Internecie dosłownie kilka ciekawych wpisów, reszta to reklamy, które nic ze sobą nie niosą. Reasumując, proszę o podpowiedź: Co wybrać - stolarz czy studio? Będę wdzięczny za polecenie, gdzie są dobre studia kuchenne oraz solidni stolarze. Wszelkiego typu firmy proszę o nie umieszczanie wpisów, gdyż interesują mnie tylko opinie osób, które realizowały podobne tematy. Z góry dziękuję za wasze opinie i liczę na owocną, merytoryczną wymianę zdań.
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kuchnia to spory wydatek więc nie powinno się kupować kota w worku. Swoje meble zamówiłem w salonie gdzie mogłem ie zobaczyć jak wyglądają i jak pracują mechanizmy. W salonie spokojnie w komfortowych warunkach prz kawie i ciasteczkach pracowałem z projektantem nad projektem. Uzyskałem fachowe doradztwo i kilka ciekawych pomysłów jakie mi zaroponowano. Najbardziej byłem zadowolony z tego, że pewne rozwiązania które chciałem zastosować w mojej kuchni nie były wogóle potrzebne i dzięki temu zaoszczędziłem troche pieniędzy. Oczywiście szukając kuchni zdarzali się także pseudo projektanci którzy niewiele mieli do powiedzenia ale to raczej w dużych marketach i łatwo to stwierdzić jak rozmowa się niekleii. Kupując meble nawet nie myślałem, żeby zamawiać je u stolarza więc nie mam własnych doświadczeń jednak rok wcześniej znajomi wzieli stolarza i ich perypetnie i problemy skutecznie mnie zniechęciły.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja zamówiłam meble w warszawskiej firmie Orion, nie chciałam mebli ze sklepu, wolałam na wymiar lepsza jakość, idywidualne dopasowanie mebli do pomieszczenia, no i nie masz takich samych mebli jak wszyscy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafiłem na super fachowca http://alkudia.pl/mebel-pod-zabudowe/ meble wykonane perfekcyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Ciebie serdecznie.
Zacznę od krótkiego przedstawienia mojej osoby. Jestem od 14 lat stolarzem i zamieszkuje 3-M. Zajmowałem się kilka lat temu produkcją mebli na dobrych okuciach. Spokojnie, nie mam zamiaru proponować Tobie moich usług ani podawać namiarów na firmy. Obecnie zajmuje się montażem mebli kuchennych. Mam więc doświadczenie, na podstawie którego mogę wysnuć wnioski przydatne osobom poszukującym jakościowego i trwałego produktu na lata.
Do rzeczy:
1. Zalety" mebli od stolarza" ( moje zdanie jako fachowca ):
-rozmawiamy z osobą ,która zajmuje się projektowaniem mebli,sprzedażą,produkcją oraz często montuje lub uczestniczy w montażu. WIĘC-oszczędzamy pieniądze i czas
-dopasowanie mebli nie jest ograniczone wymiarami "typowymi"mebli i można je skroić niczym garnitur na miarę.
-taki stolarz dysponuje zazwyczaj dużą gamą wzorów i kolorów materiałów używanych do produkcji mebli od różnych producentów więc z łatwością dopasujemy całość do naszych oczekiwań.
2. Wady "mebli od stolarza":
-małe pieniądze za dobre meble to pojęcia na wzajem się wykluczające
-kompletacja zamówionych mebli u stolarza odbywa się w oparciu o więcej niż dwóch dostawców. Tu pojawia się najczęstszy problem z nie terminowym dostarczaniem towarów i zależnościami od jakości np.lakierowanych elementów mebli (w Polsce pozostawia wiele do życzenia)
-stolarz nie posiada środków aby przeprowadzić badania jakości używanych okuć i materiałów więc "testuje je na klientach;
-problemy zaczynają się wtedy gdy coś idzie nie po myśli stolarza i musi sam pokryć koszta błędów lub wad fabrycznych elementów mebli;
-UWAGA NA DORABIANE ELEMENTY LAKIEROWANE ,cudem jest aby ponownie lakierowane np.uszkodzone drzwiczki miały taki sam odcień.
Wynika to z faktu iż większość lakierni w Polsce miesza lakiery ręcznie , a nie komputerowo;
-mała firma -stolarz-dzisiaj jest ,jutro jej nie ma. Więc nie ma również mowy o roszczeniach gwarancyjnych, a meble mają być na lata;
-mając mały dochód z jednej kuchni trzeba sprzedać ich dużo ,na czym traci jakość usługi i produktu;

Zamawianie mebli w studiach.
Meble kuchenne ze studia to tylko niemieckie.
Zalety:
-kilka fabryk niemieckich do wyboru, które istnieją na rynku od wielu lat i są to firmy z dużym kapitałem zakładowym;
-przebadany produkt pod kątem wytrzymałościowym i jakościowym;
-duża sprzedaż na cały świat przez wiele lat wymusza dobrą jakość ze względów ekonomicznych dla firmy;
-certyfikaty jakościowe ,pisemne gwarancje na 5 lat,
-producent skupia się na jakości ,a sprzedawca na sprzedaży;
-projektant wyspecjalizowany ma czas na swoją część pracy i złożenie zamówienia;
-fabryka ustala termin dostawy i tego przestrzega;
-studio nawet gdy padnie to i tak dostarcza gwarancję z danymi producenta ,z którym można się skontaktować bezpośrednio;
-brak problemów z jakością
-brak problemów z niekompetencją -przeszkolenia w fabryce
-mercedes zawsze będzie mercedesem...
Mam nadzieję ,że nie zanudziłem i na coś się moja wiedza przyda.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję bardzo. Takiej właśnie merytorycznej wymiany zdań oczekiwałem. Aktualnie skłaniam się jednak ku zakupowi w salonie, ale z drugiej strony nie pojade przecież do Niemiec kupić mebli kuchennych. Po wygooglowaniu wyskakują mi same firmy z południa Polski. Chciałem uniknać takiej sytuacji, ale czy jesteś w stanie podać mi kilka nazw firm posiadajacych w ofercie niemieckie meble w okolicy Trójmiasta?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A potem ludzie narzekają, że w Polsce roboty nie ma... meble chociażby WFM (Wolsztyn) są takie złe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fatalne niestety. W porównaniu z Nobilią to przepaść. Sorry ale nie będę patriotką jesli w grę wchodzą moje ciężko zarobione pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla nas meble robił http://24posrednik.pl/funkcjonalne-szafki-pod-telewizor/ wykonał fantastyczną pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Adamie

Podobnie jak pan szukałem porządnych mebli za niewygórowaną cenę i zgadzam się z Panem Jankiem, że niemieckie meble są rzeczywiście najlepiej dopracowane, a mam aktualne informację ponieważ właśnie złożyłem zamówienie na kuchnię firmy nobilia. Moje poszukiwania trwały około miesiąca i byłem w kilku firmach gdzie miałem okazję zobaczyć meble polskie, włoskie oraz niemieckie. Włoskie meble praktycznie skreśliłem ze względu na cenę, zastanawiałem się nad polskim producentem oraz niemieckim. Zdecydowałem się na meble niemieckie ze względu na szczegóły takie jak 5 lat gwarancji oraz kilka ciekawych detali jakimi się wyróżniały. Właśnie na forach natrafiłem na firmę kuchnie marzeń gdzie złożyłem zamówienie. Miałem farta bo trafiłem na promocję i kupiłem te meble z rabatem 50 % przyznam się, że po wycenie znalazłem inny salon z tymi meblami w Warszawie i wysłałem im wycenę tak dla sprawdzenia i ku mojemu zdziwieniu przesłali mi ofertę dużo wyższą niż w salonie kuchnie marzeń. Ze swojej strony mogę polecić panu ten salon jednak nie miałem jeszcze montażu więc nie mam pełnego doświadczenia z tą firmą. To co sprawdziłem to opinie jakie mogłem przeczytać pod ich prezentacją w na trójmiasto.pl i wynika z nich, że wszystko powinno być porządku.

Pozdrawiam

Bogdan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Adamie



Od kilku miesięcy jestem posiadaczem kuchni z nobili i jestem zachwycony jakością wykonania mebli oraz terminowością realizacji wszystko jak napisano w umowie. Wraz z kuchnią otrzymałem szczegółową instrukcję używania oraz montażu gdzie praktycznie wszystko było opisane jak czyścić, czym jakie obciążenia wytrzymują poszczególne szafki itd. Zanim kupiłe kuchnie nobila sprawdziłem kilka ofert i mogę powiedzieć, że porównując je z innymi firmami niemieckimi w salonie kuchnie marzeń cena była najbardziej atrakcyjna ale musze dodać, że pan który projektuje doskonale potrafi przedstawić swój produkt i zwrócił mi uwagę na kilka istotnych szczegółów jakimi wyróżniają się te meble w porównaniu z innymi więc z pełną świadomością wiedziałem za co płacę. Jeżeli poda pan maile chętnie wyślę Panu zdjęcia mojej kuchni.



Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o wysłanie zdjęć na adres: adam.gradecki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukając kuchni z uwagą prześledziłem Pana forum i pogrzebałem w
internecie chcą się dowiedzieć więcej. Na temat niemieckich mebli jest
wiele pozytywnych opinii, a zdecydowanie najwięcej o meblach nobilia. Na
youtube natrafiłem na ciekawe filmiki jak produkuja swoje kuchni i robi
wrażenie (link poniżej).

http://www.youtube.com/watch?v=amBViMxO6Dg

Panie Krzysztofie będę wdzięczyn za przesłanie zdjęcia kuchni także
do mnie

michal.konieczny75@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

wszystko zależy od tego, jak dużą planujesz kuchnię. Ja jestem właśnie na etapie urządzania, co prawda nie domu a mieszkania, i sam borykałem się z probelemem - stolarz czy gotowe meble. Wybrałem opcję od stolarza, ponieważ:
a) jest sprawdzonym stolarzem (polecały mi go 4 pary..)
b) robie różne warianty wyceny - od typowej budrzetówki po pełen wypas
c) przyjezdza i robi sam pomiary, sam podpowiada rozwiązania technologiczne i techniczne a na dodatek jeszcze mówi gdzie warto zaoszczędzic a gdzie dołożyć
finalnie nie wyszło drozej niż w salonie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego mam wrażenie że jesteś przedstawicielem mebli studio, a nie stolarzem :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem https://terapiavia.pl/meble-i-dodatki-w-stylu-glamour/ bardzo dobrze wykonane meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Projektowanie wnętrz online to mega usługa w dzisiejszych czasach - senkoart.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam mieć piękną klasyczną kuchnię i zdecydowałam sie na stolarza którego poleciła mi koleżanka. Projket zrobiłam w salonie jednak cena jaką mi zaproponowali wydawała mi się w tamtym momencie za wysoka więc umówiłam się ze poleconym stolarzem. Pan Michał podczas rozmowy przekonał mnie do zamówienia kuchni u niego po okołu tygodniu przedstawił mi 1 drzwiczki do akceptacji pozatym cena była o jakieś 5000 zł niższa niż w salonie więc podpisałam umowę i z niecierpliwością czekałam na meble. Meble miały byc za 6 tygodni były po 9 tygodniach, najpierw zamontowali same korpusy po około 7 dniach dzrwiczki i ozdobne boki zobaczywszy swoją kuchnię prawie się rozpłakałam . Drzwiczki miały nieruwności oraz jakieś paprochy które po umyciu odrywały się i pozostawiały wgłębienia ogólnie jakość drzwiczek tragiczna. Spotkałam się ze stolarzem na szczęście nie dopłaciłam jeszcze za kuchnię i zarządałam zwrotu pieniędzy i chciałam żeby zabrał kuchnię. Po wielu nieprzyjemnych sytuacjach zgodził się na to, umówiliśmy się że otrzymam swoje pieniądze po około 2 tygodniach. Znalazłam nawet inną firmę która wykona mi kuchnię jednak nie mogę zamówić mebli dopuóki nie otrzymam wpłaconych pieniędzy . Na ten moment z 2 tygodni zrobiły się 2 miesiące nawet ugoda była podpisana teraz stolarz już nawet nie odbiera telefonów więc zamiast cieszyć się odnowioną kuchnią będę walczyć o swoje w sądzie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porównywanie mebli z salonu i od stolarza nie jest zbyt trafione, gdyż salon to w większości przypadków "wystawka" należąca do zakładu stolarskiego. To też nie daje nam żadnej gwarancji terminowości czy lepszej jakości. Daje to nam jedynie miejsce gdzie możemy chodzić potem się awanturować. Można ewentualnie porównać meble od stolarza i meble gotowe w paczkach ze sklepu typu IKEA lub BRW. Niewielkie zdolności manualne wystarczą aby samodzielnie zbudować meble kuchenne. Płyty docinają i oklejają obrzeża na dowolny wymiar, fronty można zamówić itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Heh, wszystko i tak zależy od szczęścia.
Szafę przesuwaną robił nam stolarz. Byliśmy bardzo zadowoleni, zamówiliśmy przedpokój i spartaczył sprawę. Czekam na wymianę płyty, ale gość jest uczciwy, to ja mu wiszę kasę.
Zamówiliśmy regał do dziecka z BRW bo już w jednym pokoju były meble do kompletu i okazało się że dekielka brakuje i też bujałam się z nimi tak 3 tygodnie, z góry było wszystko zapłacone, a to był standardowy dekielek od zestawu z ciągłej sprzedaży. Aż strach pomyśleć co by było gdyby to był element na zamówienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam
zależny do czego maja posłużyć opinie - jeżeli na ich bazie chcesz wyrobić sobie opinie , będzie to bardzo subiektywna ocena .
Ja tez miałem taki dylemat a znam rynek i ludzi -swój temat kuchni obrabiałem bardzo bardzo długo i mogę z cala odpowiedzialnością polecić konkretne studio z wybrzeża - nigdy pojedynczego stolarza , który odda meble gdzieś do lakierowania.........
Pamiętaj o jednej rzeczy , lakierowane meble czy to z polskiego czy z zachodniego studia, posiadają refleksy , wszyscy dbają aby front wyglądały ekskluzywnie, ciebie użytkownika muszą interesować również krawędzie gdzie najczęściej , pojawiają się refleksy lub tzw. pomarańczowa skorka, ale o tym można długo.
Nikt nie zrobi mebli na zawsze , no chyba ze szkutnicy ze stoczni jachtowej ( to są prawdziwe wyżyny umiejętności stolarskie) - ale to już najwyższa połka jakościowa i cenowa- no i jednostkowa robota na wymiar.

pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zobacz to forum które znalazłem myślę, że wyczerpuje temat.



http://forum.trojmiasto.pl/MEBLE-KUCHENNE-SALON-CZY-STOLARZ-t212688,1,55.html



Pozdrawiam



Bartek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie ciężki wybór, tym bardziej, że kuchnia ma służyć długie, długie lata praktycznie bez zarzutów. Ze swoich doświadczeń (niewielka kuchnia w mieszkaniu, trudne wymiary, załamania ścian, przeszkadzające wyciągi, rury, itd.) wiem, że lepiej zdecydować się na studio. Tak przynajmniej zrobiłabym teraz. Pan stolarz prowadzący jednoosobową działalność był b. młody i miał niewielkie doświadczenie. Średnio był otwarty na indywidualne do naszej kuchni rozwiązania, które przez owe trudności były konieczne - sam też nie potrafił niczego zaproponować. Kontakt tragiczny. Pomylił też fronty, nie wspominając już o beznadziejnym montażu, z którego efektami zmagamy się cały czas. Złość była ogromna, tym bardziej jak zobaczyliśmy kuchnię sąsiadów, których układ mieszkania jest taki sam. Wszystko dopasowane bez zarzutu, meble wykonane pod te trudne wymiary narzucone przez developera, ciekawe rozwiązania. Przede wszystkim mogli wybierać z szerokiego wachlarza. Bez zbędnego przepychu, ale duże wrażenie. Ponoć korzystali z firmy Fawre z Gdańska, siedziba za Matarnią. Można umówić się z konsultantem/projektantem i wszystko dokładnie omówić, zweryfikują potrzeby.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Na takie opowieści to chyba nabierze się tylko taka osoba co robi zakupy na prezentacjach. W innym poście bez ogródek polecasz tą samą firmę. Masz talent do bajek może tym się zajmij.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówią, że w każdej bajce jest zawsze prawda.. ;)
Poszukuję informacji na temat tego gdzie i jak mogę teraz swoją kuchnię wymienić lub poprawić. Szukam informacji u innych, a ze swojej strony dzielę się doświadczeniem. Nikomu nie życzę takiego stolarza, na jakiego trafiłam ja.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam meble z salonu i sprawdzają się bardzo dobrze. ;) Od znajomego stolarza zamówiłam stół do jadalni i jest jedyny w swoim rodzaju no i wytrzymały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu nie ma reguły czy salon czy stolarz. Jeśli masz sprawdzonego i w miarę taniego stolarza to uderz do niego.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie szukam kuchni i natrafiłem na to forum. Myślałem, że stare ale dużo ciekawych informacji.

Pozdrawiam
Robert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przydatne polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuchnia to nie wszystko! Jakby ktoś potrzebował stołu, kanapy, komody etc. zapraszamy do salonu z meblami Rad-Pol Gdańsk Grunwaldzka 569 lub Sopot Monte Cassino 47
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli meble maja wytrzymać jakiś dłuższy okres czasu to najlepiej od stolarza meble ze sklepów to zawsze najtańsze płyty które zaczynają być coraz to cieńsze. Dodatkowym atutem jest to ,że kuchnia będzie dopasowana i zrobiona pod nasze potrzeby. Będziemy chcieli mieć więcej szuflad to dla stolarza nie będzie kłopotu. Na stronie http://www.kuchnieangielskie.com.pl znajdziecie dużą ofertę kuchni na wymiar. Sprawdźcie sami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Warto rzucić okiem do domu meblowego Burzyńscy (ich strona burzynscymeble.pl). Wysyłkę robią szybko i przy większych zakupach jest darmowa. Myśmy ostatnio tutaj robili większe zakupy, bo zestaw kuchenny z płyty MDF i jeszcze parę mebli do salonu nową ławę i stolik RTV. Porządne, solidne meble, w szerokiej gamie kolorów i deseni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firmę LiMeble http://www.limeble.pl Projekt i wycena za darmo i niezobowiązująco.
sami sie przekonajcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam firmę, limeble również robią eleganckie meble, projekt oczywiście i wycenę ale najważniejsze, że dostosowują się pod klienta. Pan zrobił mi wycenę po wspólnych konsultacjach dogadaliśmy się co do ceny, projektu i realizacji. Kuchnia mała ale za to bardzo funkcjonalna.
Teraz zbieram kasę aby zamówić u nich szafę. Rzeczowo i godnie polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuchnia pewnie już zamówiona i zamontowana. Mam nadzieję że jest Pan zadowolony. Dziwnie się składa ale stolarze nie dzielą się tylko na tych z wielkich salonów i tych którzy partolą robotę. Przyzwyczajeni jesteśmy też do tego że to co z Niemiec jest najlepsze, owszem jest dobre- zazwyczaj, ale mamy My też świetnych producentów, do których ja mam skromna nadzieję też się zaliczam. http://kuchnieangielskie.pl.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meble do kuchni tylko od stolarza. Ja znam takiego co sam laikeruje fronty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałem na wymiar w LePukka. dokładnie taki regał http://lepukka.pl/regaly/regal-multishelf wyszło bardzo dobrze, więc pewnie do kuchni też ci zrobią jak trzeba. Pozdrawiam i życzę powodzenia w urządzaniu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne półki do piwnicy albo do garażu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam od stolarza - zaryzykowałam ale chciałam lite drewno w moim salonie a w sieciówkach jest tego mało, jak już się pojawia to tandetne.
polecam stolarza / firmę http://www.konarmeble.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na meble od stolarza się długo czeka.. Jak się kiedyś dowiadywałam, to kolejki są tragiczne.. A w sklepie można kupić tej samej jakości i "od ręki". Bardzo duży wybór jest w sklepie Homlando http://homlando.com/meble-domowe.html . W promocji dają też darmową dostawę. Przemyśl temat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależne jest od tego ile funduszy posiadacie. Jeśli macie sporo kasy to możecie kupić meble u stolarza. Jeśli budżet jest ograniczony to lepiej jest kupić meble kuchenne gotowe. Jeśli dobrze się wszystko wymierzy to może to naprawdę ciekawie wyglądać ( blat zamawia się osobno).
Największy wybór mebli ma Black Red White: http://www.brw.com.pl . Poza tym można wybrać się do ich salonu i zobaczyć jak się prezentują ich nowoczesne kuchnie. Wiem,ze mają również studio mebli na wymiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawa wydaje mi się dość prosta - jeśli chcesz posiadać oryginalne meble wyższej jakości to warto postawić na usługi stolarskie, a jeśli nie będzie przeszkadzać Ci to, że wzór Twoich mebli będziesz mógł spotkać również u znajomych to wybierz meble z salonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam meble w kuchni od stolarza. Sporo ich, bo i kuchnia spora. Potem dokupiłam jeszcze stół na wymiar z możliwością rozłożenia i krzesła. I kuchnia gotowa, służy mi od paru lat, ciągle jest jak nowa :) Na meble czekałam 6 tygodni. Na stół z krzesłami tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją kuchnię mam na wymiar od stolarza i jestem zadowolony. Mam wszystko to co chciałem mieć i tak jak chciałem żeby wyglądało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dobra, bo zwątpiłam. Czy fakt, że stolarza polecił znajomy, któremu robił dwie kuchnie oraz to, że podczas spotkania gość wzbudził zaufanie, wrażenie że wie co mowi i że ma doświadczenie oraz wie co na topie wystarcza by powierzyć mu pracę? Dodam, że nic w sieci nie znalazłam na jego temat? Ale może to dobrze biorąc pod uwagę, że najczęściej udzielają sie ci niezadowoleni? Teraz jestem w kropce po trafieniu na ten wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię solidne meble, dlatego sporo rzeczy w domu jest od stolarza a sporo z Belbazaar bo to sklep, gdzie można dostać naprawdę fajne meble, z litego drewna, porządnie wykonane, dobrze wykończone i to jeszcze w różnej stylistyce bo dostaniecie tam i klasyczne meble francuskie i nowoczesne do stylu loft czy skandynawskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałaś jakie meble stolarz wykonał znajomemu? Warto byłoby obejrzeć. To będzie najlepsza referrencja. A i nie zwracaj uwagę jedynie na wygląd mebli ale przede wszystkim na to z jakich materiałów zostały wykonane. Oraz na to jakie systemy są w nich zainstalowane ( czy na przyklad szafki wolno opadają - coś takiego jest droższe).
A jeśli szukasz motywu dla kuchni to sporo propozycji jest na tym blogu: http://www.villadecor.pl/blog/inspiracje/kuchnia-w-stylu-skandynawskim-meble-dekoracje-i-ozdoby/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie chwalą meble od stolarzy, bo nie są z płyty wiórowej. Jednak ich koszt jest bardzo wysoki i trzeba czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wybrałabym mimo wszystko salon, ze względu na to że Pan Janek stolarz może okazać się niesłowny i kwestia gwarancji takich mebli może być bardzo sporna, ostatnio kupiłam https://konsimo.pl/produkty/jadalnia.html meble i jestem zadowolona. Decyzja należy do Ciebie, ale jeżeli nie znasz fachowca naprawdę dobrego to oszczędziłabym sobie nerwów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żeby coś komentować trzeba posiadać jakiekolwiek INFORMACJE zamiast domysłów. Wiara to odrobine za mało. Jeśli napradę szukasz sprawdzonych mebli do kuchni to proszę oto one http://www.tm-meble.pl nie muszisz jechać do niemiec by płacić dodatkowo 10.000 zł tylko dlatego że coś się nazywa niemieckie. Można spokojnie podjąc współpracę z lokalnym zakładem stolarskim i mieć pewność że te dziesięc lat działalności na rynku daje pewność że coś zapewniają. Jak czytam niektóre komentarze to śmiech mnie ogarnia. No ale nic na to nie poradzę że bajko-pisarze się biorą za robienie mebli.pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem zdecyodwanie za stolarzem. Może wyjść na to że cena takich mebli, jak i ich montaż będzie znacznie tanszy. Poza tym takie meble beda unikatowe, a nie takie które maja wszyscy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem za stolarzem, meble zrobione na wymiar i tak jak chce klient Jagor Wood jest firmą godną polecenia swoje meble wykonują z pasją i tradycją. Zawsze dotrzymują terminów. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od stolarza to się zapłaci krocie, więc raczej wybrałabym salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dla mnie to tylko i wyłacznie na zamówienie, na wymiar od stolarza. Takie meble będą o wiele lepiej zaplanowane w przestrzeni kuchni. W taki sposób optymalnie wykorzystamy przestrzeń i pozostawimy jej odpowiednią ilość do komfortowego korzystania z kuchni, a przy tym nie będizemy musieli jakoś drastycznie oszczędzać na szafkach i półkach kuchennych, a tych, jak wiadomo, nigdy za dużo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebuję na szybko mebli do kuchni. Stare niestety niespecjalnie nadają się już do użytku. Rozpoczęliśmy z mężem remont. Chcieliśmy się wyrobić przed narodzinami dziecka, ale jak to remonty przedłużyły się nam. Niestety mam taką niewymiarową wnękę i nie mogę znaleźć nic z gotowych mebli. Chciałabym też dobrać sobie materiał, żeby pasował do stołu, który chcemy zostawić. Znalazłam na razie kilka firm i poważnie zastanawiam się nad Indeco Trójmiasto. Czy ktoś urządzał z nimi kuchnię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli na szybko poszukujesz mebli to sprawdź na stronie http://www.blackbearhouse.pl/ ile zajmie im wysyłka czasu. Kiedy ja zamawiałem to w ciągu 4 dni miałem meble u siebie w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JA tam ostatnio kupiłam meble systemowe tu: https://sandow.pl/MEBLE-systemowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto, te spojrzeć na ofertę tych sklepów: https://sandow.com.pl/ ,https://meblowy24h.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie od stolarza! I nie oszczędzaj - potem będziesz żałować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy jak dla mnie wybór dotychczasowych mebli to nie stolarz tylko Gdańska Fabryka Mebli. Sprawdzcie w szczególności blaty drewniane olejowne. Jest to rodzaj zabezpieczenia/impregnacji drewna. Z całą pewnością takie meble posłużą wam przez wiele lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To przecież nieopłacalne! chyba, że kogoś stać i może szastać pieniędzmi. Taki przykład z życia: do znajomego stolarza przyszła pani, która chciała aby wykonał jej meble (już nie pamiętam, szafę, komodę czy coś), taką jak z Ikei. Kolega tylko spojrzał na nią jak na wariatkę i od razu jej powiedział, że jak taką chce, to nich do Ikei idzie, bo jak on jej taką zrobi, to kobieta zapłaci za nią drugie tyle albo i więcej. Upierała się długo, a on jej tłumaczył jak krowie na rowie, że meble u stolarza są droższe niż w sklepie i niech nie liczy że będzie inaczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oprócz tych przereklamowanych twórców stolarskich są małe firmy które mają duże doświadczenie i większe możliwości. Dlatego zanim wdepniesz do garażu pełnego trocin zobacz inne adresy które mogą ci dostarczyć doświadczanego twórcę dzięki któremu twoja kuchnia będzie piękna i dopracowana. Zobacz sobie dla przykładu http://www.martommeble.pl/ czy choćby to http://meble-wymiar-tczew.blogspot.com/ zamiast siedzieć i płakać nad swoim losem bo sprawdziłeś i nie wygoogleowałeś. No dobra przesadzam ale warto się trochę rozejrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłem kuchnię w "Classic Meble" z Kosakowa i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie zawsze pierwszeństwo ma styl retro, który łączy wszelkie pożądane przeze mnie cechy, takie jak prostota oraz minimalizm. Dobrze samemu ocenić jak one wyglądają, najlepiej w salonie meblowym lub chociaż na zdjęciach czy blogu http://astra-meble.com.pl/2019/01/18/kuchnia-w-stylu-retro/ , kolejny ważny dla mnie punkt to to aby pomieszczenia były przede wszystkim dobrze oświetlone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem lepsze jest kupowanie mebli kuchennych z salonu - dobry wybór jest na https://www.mirjan24.pl/ . Szybko, sprawnie i taniej niż stolarz. A poza pieniędzmi można zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale też nerwy zszarpane przez pana Zenka ze stolarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś z Was podesłał mi namiar na meble industrialne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble na wymiar to idealne rozwiązanie w przypadku nowego domu. Jesteś w stanie wszystko sobie dokładnie zabudować, zaplanować. Dzięki temu nie tracisz przestrzeni. Ja w Warszawie robiłem w firmie http://www.LUVIOmeble.pl i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co , to zalezy. My meble do jadalni mamy w całości z Kieleckiej Fabryki Mebli. Mimo odległości transport był sprawmny, a meble dokładnie zabezpieczone i pasują nam idealnie mimo ze mialam troche obaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja raczej stawiam na meble po prostu ze sklepu meblowego ze względu na dobre ceny i jednocześnie wysoką jakość wykonania. W naszym przypadku zdecydowanie wygrał sklep meblowy Edinos https://www.edinos.pl/kontakt w którym znaleźliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy, a co do samej obsługi klienta ciężko byłoby mieć jakiekolwiek zastrzeżenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie robione na wymiar, będą dopasowane i porządne. W tym zakresie polecam firmę Fraktal, moje meble kuchenne od nich służą już lata i ciągle są jak nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W naszej sa właśnie robione, tak jak i stół i są super. Jedynie co kupowaliśmy to krzesła w slf24.pl ale muszę powiedzieć, że jakość jest tak świetna, że śmiało można porównać je z takimi robionymi u stolarza, które niestety ale kosztowałyby znacznie więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić propozycje przygotowywane przez Studio Wiking. To bardzo dobra, doświadczona firma, która robi meble w Szczecinie już 30 lat i faktycznie widać, że robią to bardzo dobrze więc te meble na pewno będą jakościowo na poziomie. Warto także po nie sięgnąć bo od strony estetyczniej na pewno zaproponują dla Ciebie dobre rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasze szafki i stół robił nam stolarz i to znajomy, więc o jakość i wykonanie nie martwiliśmy sie. Wyszły perfekcyjnie i bardzo jesteśmy z nich zadowoleni. Mam nadzieję, że tak samo będziemy zadowoleni z tych krzeseł https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar/336 , które wybraliśmy. Z tego co czytałam to ludzie bardzo ich sobie chwalą, że firma jest solidna i robią świetne meble. Zobaczymy jak to będzie w naszym przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja także jak robię meble to współpracuje z FrontLine, gdy chodzi o fronty. Mają bardzo duży wybór i jednocześnie sensowne ceny jeśli chodzi o proponowane meble więc faktycznie można na te ich propozycje liczyć. Zazwyczaj klienci są z tych frontów zadowoleni więc wydaje mi się, żę to dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble wykonane pod wymiar często są o wiele lepsze jakościowo niż te z salonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepsza będzie moim zdaniem opcja od stolarza. Oczywiście jeśli zdecydujemy się na dobra firme, która wykona nam meble kuchenne. Dzieki temu będzie dobre dopaowanie do kuchni oraz będziemy mogli rozmieścić szafki oraz rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb.

W ostatnim czasie modne sa kuchnie industrialne:
https://homeandpassion.pl/blog/kuchnia-industrialna-jak-dobrac-do-niej-dodatki-i-zastawe/

Na stronie jest kilka podpowiedzi w zakresie tego, jak dobrać odpowiednie dodatki oraz meble. Polecam szczególnie cegłę na ścianę, można ją zabezpieczyć specjalnym impregnatem, ewentualnie szybą (również wyglada to ciekawie).

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nas zdecydowanie przerosła wycena od stolarza i postawiliśmy na taki gotowy zestaw https://www.mebleada.pl/produkt/meble-kuchenne/modena-2-40-zestaw-kuchenny.html ale jesteśmy zadowoleni z zakupu, meble w konstrukcji są całkiem solidne i dosyć starannie wykończone. Jeśli ktoś szuka czegoś w skromniejszym budżecie, zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robią wszystkie rodzaje mebli w Luvio, marka warszawska. A to jednak sporo znaczy, bo większość producentów bazuje, np. tylko na meblach kuchennych. U nich spokojnie zamówisz nawet meble do pokoju młodzieżowego i to w dowolnej konfiguracji, nawet maksymalnie kreatywnej. Raczej nie przepłacisz, bo do wyboru wiele materiałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ofercie Meble Partner udało mi się skompletować praktycznie wyposażenie całego mieszkania więc jeśli ktoś będzie szukał dla siebie propozycji to warto. Firma ma meble od świetnych producentów więc można faktycznie liczyć na sprawdzone, dobre jakościowo produkty. Jak dla mnie to faktycznie marka godna zainteresowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli mowa o meblach do kuchni to kupowałem je na tej stronie: https://stolarnialobzow.pl/
Gorąco mogę polecić tą firmę, ponieważ kontakt z sprzedawcą był znakomity a zamówienie dotarło do mnie w ciągu 3 dni, pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepszego wyboru dokonać nie mogłam http://rekrutacjahr.pl/atrakcyjne-meble-w-tychach/ są na prawdę świetne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszam na swoją stronę:
https://twoj-szczesliwy-remont.business.site

sam pracuję na programie BLUM, jest to program w którym można zaprojektować każdą szafkę - jednak materiały i sama robocizna robią swoje - 50 m2 materiału około 10 tyś zł a samo wykonanie 9 tyś zł. Tak robi kolega.

myślę że najlepiej kupić zestaw w Castorama lub Black Red White gdzie są najniższe ceny a korpusy są robione z tych samych płyt co kuchnie na wymiar. Dzisiaj ceny materiałów w porównaniu z poprzednimi latami bardzo wzrosły więc jeśli ktoś szuka oszczędności, to tylko zamawiać przez internet np. szafy przesuwane i szukać na miejscu montażystę, który to skręci. Jest duża konkurencja na rynku więc można negocjować cenę.
Pozdrawiam, zapraszam do kontaktu: Karol // https://twoj-szczesliwy-remont.business.site // 796 747 529
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zamówiliśmy w sklepie. Konkretnie w Leroy Merlin. W sklepie mają dobrej jakości meble i ich elementy wykończeniowe tj uchwyty, systemy szuflad, kosze cargo itp. https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html Na stronie możesz sobie ściągnąć program do projektowania kuchni, ewentualnie umówic się na zaprojektowanie pomieszczenia z projektantem na miejscu.

Co sprawdza sie w nowej kuchni:
Porządne sprzęty
organizery w szufladach
dobry pochłaniacz
kubły do sortowania śmieci
lodówka na wino
spiżarka - o ile masz możliwość zrobienia, przy budowie domu warto jest wygospodarować na pewno takie pomieszczenie,
Ważne jest tez dobre oświetlenie i ... chyba najważniejsze czystość i higiena.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem nie ma lepszej opcji jak robione pod wymiar. Ma sie wtedy tę możliwość, że funkcjonalnie zaaranżuje sie każdy dostępny przysłowiowy centymetr. Kolejna sprawa to, to, że mamy takie jak chcemy. Nawet nie zastanawialiśmy sie tylko zamówiliśmy u lokalnego stolarza i to nie tylko szafki ale i stół. Rewelacja i cena konkurencyjna. Jedyne co kupiliśmy to krzesła. Wzięliśmy je z slf24.pl i tu muszę powiedzieć, że jakość jest naprawdę pierwsza klasa. Byliśmy faktycznie mile zaskoczeni i pod wrażeniem ich wykonania i materiałów. Do dziś mamy wszystkie te meble i nie zamierzamy nic zmieniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja uważam, że świetnie sprawdzają się meble modułowe. Wybierasz tylko te elementy, które są Ci potrzebne. Kosztowo wychodzi dużo mniej. Warto też poszukać inspiracji na różnych blogach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stolarz pewnie zrobi lepsze, ale będzie się to wiązało z kilkukrotnie większym kosztem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolutnie nie. Robiła nam lokalny stolarz i to nie tylko szafki ale i stół i wcale nie kosztowało nas to więcej, wręcz odwrotnie - taniej. Jakość też jest znacznie lepsza. Jedyne meble jakie kupowaliśmy gotowe to krzesła ale i te udało sie nam kupić rewelacyjne. Proszę oto one https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar/336 i co super, prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że super jest urządzić wszystko samemu, niezależnie, czy meble będą na wymiar, czy nie. Swoją drogą jest naprawdę duża oferta mebli do salonu i samych informacji i pora o tym, jak urządzić salon, na przykład w bloku, jak choćby tu: http://www.swiat-domu.pl/jak-urzadzic-salon-w-bloku-krok-po-kroku. Warto poczytać i się zainspirować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie lepsze od stolarza. Niestety kosztowne i trzeba długo czekać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku mebli kuchennych polecam ofertę http://www.zovkuchnie.pl Firma ma świetny wybór propozycji jeśli chodzi o meble, bardzo dużo ciekawych projektów zarówno jeśli chodzi o meble klasyczne jak i nowoczesne więc tak naprawdę moim zdaniem na spokojnie można dla siebie sensownej propozycji poszukać. Polecam jak szukacie dobrych mebli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, że lepiej jest zrobić pod wymiar i najlepiej u jakiegoś znajomego stolarza, który raz zrobi je dobrze, a dwa nie zedrze z nas skóry. W naszym przypadku opłaciło się, bo to stary kolega mężą i po tej starej znajomości zrobi nam jeszcze piękny stół. Jedynie co to krzesła będziemy kupować i mamy nawet wybraną już ofertę https://slf24.pl/krzesla.html . Pozostaje tylko wybrać konkretny model.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W naszym przypadku inne nawet nie wchodziły w rachubę. Stolarz zrobił je tak doskonale, że jesteśmy nimi zachwyceni. Jednak meble to nie wszystko kuchnię trzeba jeszcze ją wyposażyć. Warto pomyśleć o takich akcesoriach, które wpłyna na poprawę naszych codziennych obowiązków, dzięki czemu będzie nam łatwiej i utrzymamy ład i porządek w kuchni. Kilka dni temu miałam styczność z https://www.superwnetrze.pl/kosze-na-smieci,k2378.html i wybrałam opcje segregacji. Dbam wię też i o środowisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamówienie zrobiliśmy http://krakster.pl/czy-warto-wybrac-nowe-meble-kuchenne/ bez żadnych opóźnień,świetna robota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

DOBRY-tani stolarz!!!
Urządzałam kuchnię rok temu, kuzyn i kuzynka u Roberta stolarza po 12.000 zł. gdzie firmy trójmiejskie wołały 20-24.000 zł.Chłopak jest z Gdańska skromny fachowiec. Sam robi wszystko. A kuchnie mam siwą z dębowymi dodatkami typu blat, kuzyn ma białą z dębowym blatem itd.. Zabudowy w pokoju wnęki też mam dębowe kolory a szafa to koszt 3500 zł., zabudowa zlewu w łazience etc. Jeśli chce Pan namiary proszę o smsa polecam tel.505-937-567
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykonywaniem mebli na wymiar na pewno zajmuje się firma http://www.LUVIOmeble.pl i mają w portfolio sporo ciekawych propozycji, które będzie warto brać pod uwagę. Więc tak naprawdę jak poszukasz to wydaje mi się, że coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie też wybrać i na pewno oni też będą skłonni do tego, by taki indywidualny projekt wykonać więc to też możesz brać pod uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam szafki i stół robił znajomy stolarz i jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni. Śmiało mogę powiedzieć, że opłaciło się. Jedyne meble, które kupiliśmy to krzesła ale i tu nie mamy żadnych zastrzeżeń. Kupiliśmy je w https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar/336 . To producent mebli z pod poznania i powiem, że robią fantastyczne meble, przede wszystkim solidne i z dobrych jakościowo materiałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak co do szafek to niema wątpliwości, że najlepiej zrobić je pod wymiar. trochę drożej to wychodzi ale warto, bo można w ten sposób zagospodarować lepiej dostępną powierzchnię. Zgadzam się też z tym, że krzeseł nie opłaca się robić, bo z tego co nam powiedziano to po prostu nie opłaca się. Dlatego nasze też były kupowane gotowe. Nasz wybór padł na ofertę slf24.pl i krzesła felton z bukowymi nogami. Do tej pory je mamy i prędko to nie pozbędziemy się ich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciekawe jakim trzeba być dz.ba.nem by sądzić że IP 77.253.209.* jest dla innych niewidoczne i konwersować z samym sobą Czy tych kilka groszy za reklamę jest warte tego rozdwojenia jaźni,,,,,,,o sorry moze to ktoś z Hiszpani bo podobno latynosi mają po szesć imion: Gośka Daria Julita Judyta Iga Maja....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja uważam że to już kwestia tego co oczekujesz. Mogą być meble od stolarza jak chcesz solidne na wymiar, ale w sklepach też są solidne

___________________
https://meble24.szczecin.pl/catalog/meble/fotele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem http://dlawiktorii.pl/designerskie-meble-lakierowane/ gust żony jest niezawodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie polecam i to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, czyli meble na wymiar :) Polecam zapoznać się z ofertą mebli na wymiar w Sycowie na https://smolis-meble.pl/meble-kuchenne-sycow/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko zależy od tego ile masz miejsca. Mniejsze kuchnie są przeważnie mało ustawne, także warto mieć spersonalizowane meble, które po prostu się tam zmieszczą. W innym wypadku można poszukać lepszej jakości mebli kuchennych, które są już gotowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz w sklepach można kupić meble, które da się idealnie wkomponować w każda kuchnię. wystarczy dobrze wszystko wymierzyć i zrobić plan - samemu lub w sklepie, wychodzi też dużo taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ta oferta jeśli chodzi o http://www.luviomeble.pl wypada świetnie i można liczyć na ich doświadczenie, bardzo dobrze funkcjonująca firma, która na pewno zaproponuje odpowiednie rozwiązania do Twojego wnętrza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duzo bardzie polecam brac meble na wymiar od stolarza, wtedy wszystko bedzie po twojemu i tez lepszej jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego lepszej jakości, jak stolarze korzystają z tych samych podzespołów co meble sklepowe. Teraz meble mają takie różnorodne wymiary, że samemu wszystko można idealnie spasować. Ja kupowałam meble tu - https://www.merkurymarket.pl/meble-kuchenne/
Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba lepiej kupić w sklepie. Szkoda pieniędzy na stolarza.
_____
https://cleanstar24.pl/sprzedaz-chemii-niemieckiej-w-polsce/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli o szafki chodzi to innych jak robionych na wymiar nie wyobrażam sobie. Resztę mebli można już spokojnie kupić gotowe ale warto poszukać solidnych. Wczoraj zdecydowaliśmy wreszcie się na krzesła https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar/336 o cos takiego nam właśnie chodziło, a stół chyba jednak zamówimy u stolarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokonaliśmy naprawdę bardzo dobrego zakupu http://looksun.pl/gdzie-szukac-dobrych-tanich-moteli-w-zielonej-gorze/ duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W swojej kuchni mam ciemne meble i ciemny zlew. Zamontowałam sobie zmiękczacz wody żeby woda z kranu nie zostawiała osadu i to była świetna decyzja. Polecam urządzenia dostępne na stronie zmiekczaczewody.com.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno te od stolarza będą trochę droższe, ale przynajmniej dokładnie wypełnią Ci całą przestrzeń i nie będzie drobnych szczelin, w których zbiera się kurz. Także ja jednak wybieram opcję stolarza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba szukać mebli indywidualnie, do własnych potrzeb. Przy produkcji na wymiar działa Luvio z Modlińskiej - http://www.luviomeble.pl Przy ewentualnej rozmowie z nimi będzie się można decydować na konkretne rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mogę polecić Luvio super wykonawca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Ikea jest taki wybór i ceny przystępne, że chyba nie ma potrzeby robienia u stolarza na wymiar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy trochę od tego, jaki sprzęt AGD masz. Ikea robi pod katalog i to w dość ograniczonym asortymencie. Jak wybierzesz coś innego, to może nie pasować. Przykład? Spróbuj dopasować płytę gazową, która ma 80 cm. A są na rynku tak duże, z 5 palnikami itp. Przykładowo Solgaz ma taką Innove 5+3. Co prawda palników na niej nie widać, ale to gazowa płyta. Tam chyba sam otwór ma 77 cm. Jakoś tak. U stolarza można to spokojnie dopasować. A w meblach z katalogu? Chyba nie do końca. Z piekarnikami też bywa różnie jeżeli chodzi o wymiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak meble do kuchni to tylko zestawy ze sklepu Meblohand! Bardzo polecam, bo świetnie się spisują. Tu w zakładce można pooglądać https://meblohand.eu/kategoria-produktu/pomieszczenia/kuchnia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to wygoda i ogromna oszczędność czasu. Dlatego podczas aranżacji mojego mieszkania skorzystałem z oferty sklepu internetowego z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz, gdzie zamówiłem m.in. złoty stojak na ręczniki .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas kuchnia robiona na wymiar u stolarza i wyszło wszystko super i dokładnie tak jak chcieliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W nowej kuchni zafundowałam sobie szafki do samego sufitu - strzał w dziesiątkę, oczywiście do najwyższych zaglądam z krzesła, ale tam zaglądam rzadko, a nie mam wystawki na wierzchu. Sprawdza mi się wąskie cargo - wszystkie przyprawy estetycznie schowane, tak dużo szuflad jak tylko się da (w poprzedniej kuchni zrobiłam 2 kolumny i tradycyjną szafkę, która była potem niezbyt użyteczna), duuużo światła - mam dużo i wcale nie uważam żeby było za dużo, duuużo gniazdek - 6-8 to wcale nie będzie przesada po kilku latach użytkowania sprzętów wszelakich, piekarnik w słupku - duża wygoda, jednak u mnie jest trochę za wysoko i nie korzysta się idealnie z mikrofali. Szuflada na kosze na śmieci, od razu na odpady segregowalne - rewelacja, u mnie nie sprawdzają się witrynki (jestem bałaganiarzem :)), zlew czarny - niby nie ma tragedii, ale miałam czarny nakrapiany i był dużo łatewiejszy w utrzymaniu czystości, zadbać o jeden dłuższy ciąg blatu roboczego - ja mam niby sporo blatu, ale podzielony na 3 części nie jest idealny. Szafka narożna z dobrym koszykiem w środku - droga, ale bardzo wygodna.

Jesli szukalibyście dobrej jakości uchwytów meblowych do kuchni, polecam to miejsce:
https://uchwytymeblowe24.pl/nogi

W sklepie mają dobrej jakości akcesoria kuchenne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możliwości stworzenia mebli pod klienta posiada między innymi Studio Mebli Kuchennych w Konstancinie wykonują meble na zamówienie pod potrzeby konkretnego klienta i rozmiarem i pod kątem estetyki. Szczególnie dla małych wnętrz może być to dobre rozwiązanie, by wykorzystać przestrzeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz na długie lata i żeby dobrze się prezentowały, były praktyczne to wszystko to opisuje meble na wymiar. Nigdy nie uzyskasz takiego efektu przy gotowych meblach, a zwłaszcza w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Moim zdaniem najlepiej od stolarza, z prawdziwego drewna a nie z płyty...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zależy kto co lubi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabudowy pod umywalki wykonuje w Warszawie https://www.luviomeble.pl/oferta/, ale robią też całe kuchnie, meble do sypialni, jakieś nietypowe rzeczy, jeżeli klient potrzebuje. Dysponują rozbudowanym zespołem ekspertów i można nieruchomość wykończyć, dzięki temu w jednolitym stylu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem meble drewniane na wymiar to jest to. Sama mam takie u siebie w domu i zdają egzamin. Wcześniej kłopotem było to, że te meble sklepowe nie pasowały za bardzo do aranżacji. Albo były za małe, albo za duże. Aż w końcu znalazłam to rozwiązanie. Eksperci wszystko pomierzyli, a potem zrobili odpowiednie meble na wymiar, które idealnie pasują do kompozycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli planujecie zakupić nowe meble, to mogę Wam polecić stronę, gdzie znajdziecie ofertę sklepu internetowego MebleTkaniny, gdzie znajdziecie np. tanie krzesła do kuchni . Posiadają produkty wyłącznie od sprawdzonych producentów, dzięki czemu oferują najwyższą jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zależy, wszystko ma swoje plusy i minusy
ja zabudowy brałam od stolarza, a resztę https://theskastore.pl/fotele-nowoczesne/1373-designerski-fotel-wypoczynkowy.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że stoisz przed trudnym wyborem, który ma wpływ na komfort i funkcjonalność Twojego nowego domu na wiele lat. Wybór między stolarką na zamówienie a gotowymi meblami z renomowanego studia to kwestia, którą warto dobrze przemyśleć.

Jeśli zależy Ci na unikatowości, możliwości dostosowania mebli do konkretnych wymiarów i potrzeb, a także na jakości wykonania, warto zastanowić się nad opcją stolarki na zamówienie. Ręcznie robione meble mają tę zaletę, że są zwykle robione z dużą precyzją i dbałością o detale. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na https://sklep.meblemtm.pl/ , gdzie oferowane są dobre ręcznie robione meble.

Z drugiej strony, renomowane studia kuchenne oferują meble o sprawdzonym designie i jakości, często z dodatkowymi opcjami jak gwarancja czy serwis. Wybierając taką opcję, możesz liczyć na profesjonalizm i doświadczenie, ale musisz być świadomy, że cena może być wyższa.

Jeśli chodzi o opinie, zawsze warto posłuchać osób, które mają doświadczenie w urządzaniu domów czy mieszkań. Możesz również poszukać opinii w internecie, ale pamiętaj, że każdy przypadek jest indywidualny i to, co sprawdziło się u jednej osoby, niekoniecznie będzie dobre dla Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel. Ja postawiłam na meble od stolarza i serio jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych pustych przestrzeni, wszystko jest idealnie docięte, nawet mam szafkę, która mi się spodobała na pintereście. Pokazałam stolarzowi, a on zrobił dokładnie taką samą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych mebli na wymiar, w tym m.in. meble kuchenne Oświęcim w świetnej cenie. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble ogrodowe (48 odpowiedzi)

Założyłem nowy wątek, bo wszystkie dotyczące mebli ogrodowych są już bardzo stare. Jakie macie...

ogród (16 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

do góry