Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacyjni rehbilitanci wątek zamknięty Będąc lekarzem mogę szczególnie docenić umiejętności porozumiewania się z...
~Karol
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 października 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Odbyłem rehabilitacje kolana po wypadku na rowerze. Medella poskładała mnie...
~mateusz
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Polecam Medellę, profesjonalnie i miło.
~Sławomir
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 marca 2015

Anna - opinia wątek zamknięty Miałam bóle kręgosłupa ale dzięki terapiom i ćwiczeniom w Medelli nietylko...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 października 2015

Polecam wątek zamknięty Rehabilitowałem sie po skręceniu kostki - super dobrane ćwiczenia i...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 grudnia 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Do Pani Pauliny - fizjoterapuetki trafiłam z bólami kręgosłupa. Dzięki...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 marca 2016

masaż leczniczy wątek zamknięty Od dwóch miesięcy korzystam z masażu u Pani Ewy Kozłowskiej. Na pierwszej...
~Danuta Kwiatkowska
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 listopada 2015

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowe porady,konsultacje. Rewelacyjny profesjonalizm!Wielokrotnie...
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 lutego 2022

Agnieszka Myśliwczyk - opinia Jak Cię jeszcze nie boli - to jest najlepszy moment żeby zapukać do Medella....
~Agnieszka Myśliwczyk
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2022

Grzegorz - opinia Bardzo polecam wizyty u P.Beaty. Duża wiedza i ogromne zaangażowanie w proces...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 marca 2023

Wioleta - opinia Masaż u Pani Beaty to feeria wrażeń, korzystałam z usług masażystów nie raz,...
~Wioleta
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2023

Jareczek - ocena Bardzo dobra Rehabilitacja, mnie i żonie panie bardzo pomogły, szczerze...
~Jareczek
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam gabinet Medella. Naprawdę fajna atmosfera, pełen...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty szczerze polecam zabiegi pani Ewy, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i...
~Marcin K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam! Bardzo miła obsługa i profesjonalizm na każdym kroku. Jestem...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

15

wątków

do góry