Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
karolina - opinia nowy temat Zdecydowanie odradzam. Ceny nieadekwatne do jakości usług.
~karolina
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 11 października 2021

Agata - opinia Leczę się w klinice od wielu lat. Bardzo sobie cenię profesjonalizm,...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2021

Aleksandra - opinia Klinika na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 marca 2021

Wojciech W - opinia Gabinet MedicoDent znam od wielu lat. Bardzo dziękuję za szereg...
~Wojciech W
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 lutego 2021

Paweł - opinia Najlepsza klinika w Trójmieście. W zeszłym tygodniu z bolącym zębem po...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 grudnia 2020

Laura - opinia Kilka dni temu byłam na wizycie u dr. Aarona Basira w celu wykonania...
~Laura
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 grudnia 2020

Kasia P. - opinia Klinikę Medicodent poleciła mi znajoma, od dawna bałam się wizyty u...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Piotr - opinia Powiem tak - zawiodłem się, ale od początku - złamał mi się ząb, Pani...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2020

Izabela - opinia Niesamowita klinika z absolutnie doskonałą obsługą. Najładniejsza moim...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2020

nowoczesnie i profesjonalnie wątek zamknięty mila i profesjonalna obsluga, nowoczesna klinika.
~damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2019

Prawdziwi profesjonaliści wątek zamknięty Ogromna wiedza, na czasie. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie...
~Dorota J
-

dodano: 1 września 2019

Bardzo wysoka jakość usług leczenia. Polecam wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług, bardzo kompetentni specjaliści. Od blisko 10 lat...
~Łukasz
-

dodano: 27 marca 2019

Bardzo przyjazna klinika wątek zamknięty Do kliniki MedicoDent trafiłem z bardzo intensywnym bólem zęba. Obawiałem...
~Seweryn K.
-

dodano: 22 listopada 2018

polecam znajomym wątek zamknięty ta Klinika jest mega nowoczesna, super sprzęt, budynek przepiękny i...
~Natalia
-

dodano: 14 listopada 2018

Cała moja rodzina korzysta wątek zamknięty Do kliniki trafiłam z polecenia mojej mamy i teraz cała moja rodzina korzysta...
~Pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2018

świetni profesjonaliści wątek zamknięty Ja i moja rodzina korzystamy z usług kliniki Państwa Basir od ponad 10 lat ....
~Kamila
-

dodano: 26 lipca 2018

Najlepsza klinika Ever! wątek zamknięty w końcu trafiłam na porządną Klinikę, w której lekarze są nie tylko...
~Aneta
-

dodano: 25 lipca 2018

profesjonalna klinika w gdyni wątek zamknięty Jestem od wielu lat stałą pacjentką pani doktor Iwony Basir, jeszcze zanm...
~Dorota
-

dodano: 27 czerwca 2018

Polecam, najlepsi stomatolodzy w Trójmieście!!!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, szczególnie dr Łyzińską, która okazała, się jak...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Profesionalizm ! wątek zamknięty Polecam klinike MedicoDent. Pełen profesionalizm w każdym tego słowa znaczeniu.
~Domi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

48

wątków

do góry