Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ilona Kowalska - ocena MedicoDent to pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, bardzo życzliwy...
~Ilona Kowalska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Jaroo - opinia Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu jaki mnie spotkał. Polecam bardzo.
~Jaroo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Julia - opinia Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu, ale z czystym sumieniem mogę...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Pani dermatolog- Kamila, rewelacyjny fachowiec z bardzo...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Lekarze z zaangażowaniem podejmują się leczenia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Leczę się w klinice od wielu lat. Bardzo sobie cenię profesjonalizm,...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Klinika na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Wojciech W - opinia wątek zamknięty Gabinet MedicoDent znam od wielu lat. Bardzo dziękuję za szereg...
~Wojciech W
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Najlepsza klinika w Trójmieście. W zeszłym tygodniu z bolącym zębem po...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 grudnia 2020

Laura - opinia wątek zamknięty Kilka dni temu byłam na wizycie u dr. Aarona Basira w celu wykonania...
~Laura
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Kasia P. - opinia wątek zamknięty Klinikę Medicodent poleciła mi znajoma, od dawna bałam się wizyty u...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Niesamowita klinika z absolutnie doskonałą obsługą. Najładniejsza moim...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

nowoczesnie i profesjonalnie wątek zamknięty mila i profesjonalna obsluga, nowoczesna klinika.
~damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Prawdziwi profesjonaliści wątek zamknięty Ogromna wiedza, na czasie. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie...
~Dorota J
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Bardzo wysoka jakość usług leczenia. Polecam wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług, bardzo kompetentni specjaliści. Od blisko 10 lat...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Bardzo przyjazna klinika wątek zamknięty Do kliniki MedicoDent trafiłem z bardzo intensywnym bólem zęba. Obawiałem...
~Seweryn K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

polecam znajomym wątek zamknięty ta Klinika jest mega nowoczesna, super sprzęt, budynek przepiękny i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Cała moja rodzina korzysta wątek zamknięty Do kliniki trafiłam z polecenia mojej mamy i teraz cała moja rodzina korzysta...
~Pola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

świetni profesjonaliści wątek zamknięty Ja i moja rodzina korzystamy z usług kliniki Państwa Basir od ponad 10 lat ....
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

48

wątków

do góry