Medicorum

Dermatolodzy Ginekolodzy Kardiolodzy Laryngolodzy

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 338

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lukasz Kaczmarczyk - ocena nowy temat Wyniki bardzo dobre , właściwie ta lekarka była od członka. Anyway truskawka...
~Lukasz Kaczmarczyk
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

karola - ocena swietna endokrynolog , polecam poza tym fajna przychodnia
~karola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Patrycja - opinia Kardiolog może i dobry ale też ponoć internista, tak nam powiedziano na...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Weronika P. - opinia Prowadziłam ciąże w Medicorum. Czułam się zaopiekowana i dopieszczona....
~Weronika P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Ola - opinia wątek zamknięty Ze względu na wysoki poziom konsultacji przedporodowej zdecydowałam się na...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Nie polecam wizyt u ginekologa w tym miejscu.Pani doktor bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

wdzięczny pacjent - opinia wątek zamknięty Na początku marca miałem zrobione badanie Holter EKG. Wynik nie był...
~wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

przyszła mama :) - opinia wątek zamknięty Super pani doktor - byłam w zeszłym tygodniu na konsultacji z USG...
~przyszła mama :)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Szkoła Rodzenia wątek zamknięty Bardzo polecam uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia w Medicorum. Pani...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

super pediatra wątek zamknięty Wizyta u pediatry była wyjątkowo przyjemna. Pani doktor wszystko dokładnie...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Powiększanie ust wątek zamknięty Polecam zdecydowanie. Zabieg wykonany doskonale. Lekarz doradził mi i miał...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

polecam wątek zamknięty KTG nie tylko wykonane, ale omówione. Żałuję, że nie wiedziałam o Medicorum...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Ciąża w Medicorum wątek zamknięty Byłam w Medicorum potwierdzić ciążę i bardzo miło się zaskoczyłam. Trafiłam...
~Ola ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

prowadzenie ciąży wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z mojej Pani ginekolog w Medicorum, która prowadzi...
~Ada
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty W końcu centrum medyczne z prawdziwego zdarzenia w tej części miasta. Już nie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Wizyta w Medicorum wątek zamknięty Dwa tygodnie temu byłam w Medicorum na wizycie ginekologicznej. Lekarz w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Szeroka oferta wątek zamknięty Miałam ostatnio okazję skorzystać z usług Medicorum i bardzo polecam tę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Dziękuję !!! wątek zamknięty Dziękuję za opiekę, fachową pomoc i ludzkie podejście do mojego problemu. Dr...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Byłam bardzo zadowolony wątek zamknięty Miła obsługa, kompetencja lekarzy, wiem co mi jest i jaki jest ciąg dalszy,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

kardiolog godny polecenia wątek zamknięty W ostatnim tygodniu skorzystałem z oferty Medicorum Centrum Zdrowia. Byłem u...
~pacjent kardiologiczny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry