Medicorum

Dermatolodzy Ginekolodzy Kardiolodzy Laryngolodzy

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 338

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła Rodzenia Bardzo polecam uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia w Medicorum. Pani...
~Hania
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 marca 2019

super pediatra Wizyta u pediatry była wyjątkowo przyjemna. Pani doktor wszystko dokładnie...
~Mama
-

dodano: 8 marca 2019

Powiększanie ust Polecam zdecydowanie. Zabieg wykonany doskonale. Lekarz doradził mi i miał...
~Dorota
-

dodano: 8 marca 2019

polecam KTG nie tylko wykonane, ale omówione. Żałuję, że nie wiedziałam o Medicorum...
~Anita
-

dodano: 3 marca 2019

Ciąża w Medicorum Byłam w Medicorum potwierdzić ciążę i bardzo miło się zaskoczyłam. Trafiłam...
~Ola ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2019

prowadzenie ciąży Jestem bardzo zadowolona z mojej Pani ginekolog w Medicorum, która prowadzi...
~Ada
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2018

Polecam W końcu centrum medyczne z prawdziwego zdarzenia w tej części miasta. Już nie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2018

Wizyta w Medicorum Dwa tygodnie temu byłam w Medicorum na wizycie ginekologicznej. Lekarz w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2018

Szeroka oferta Miałam ostatnio okazję skorzystać z usług Medicorum i bardzo polecam tę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2018

Dziękuję !!! Dziękuję za opiekę, fachową pomoc i ludzkie podejście do mojego problemu. Dr...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2018

Byłam bardzo zadowolony Miła obsługa, kompetencja lekarzy, wiem co mi jest i jaki jest ciąg dalszy,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2018

kardiolog godny polecenia W ostatnim tygodniu skorzystałem z oferty Medicorum Centrum Zdrowia. Byłem u...
~pacjent kardiologiczny
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2018

wizyta Jestem bardzo zadowolona z medicorum obsługa pielęgniarska bardzo miła i...
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2018

Wizyta u laryngologa Wizyta zaplanowana do specjalisty laryngologa (w zasadzie z dnia na dzień)...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2018

konsultacja 2 lekarzy W ostatnim czasie skorzystaliśmy z usług Medicorum Centrum Zdrowia. Jesteśmy...
~J.K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Obsługa centrum do przeszkolenia! Bez zastrzeżeń do pracy lekarza - fachowiec i przemiły doktor. Natomiast...
~WK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2018

POLECAM świetna przychodnia- szybko umówiłem się na wizytę, miły lekarz i trafiona...
~pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2018

badania laboratoryjne Po raz drugi korzystałam z usług Medicorum, robiłam badania laboratoryjne (za...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2018

Panie pielęgniarki na 6-tke! wątek zamknięty Chcialabym polecić wszystkim wykonywanie badań w tej placówce - Panie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2018

polecam dr M.Borysa wątek zamknięty Bardzo miły lekarz. Trafnie zdiagnozował i bezboleśnie wykonał zabieg z...
~pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry