Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ula - ocena Opika profesjonalna, troskliwa ,pewna - godna polecenia i całkowitego zaufania
~Ula
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 marca 2024

Jola - ocena Profesjonalizm, polecam z całego ️
~Jola
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 marca 2024

Ewa - opinia Obecnie korzystam z uslug firmy Medicus i jestem bardzo zadowolona. Caly...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

rodzina A. - opinia Współpracowaliśmy z Agencją Medicus niemal rok. Nad doborem opieki dla...
~rodzina A.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

Darek - opinia Solidna rzetelna firma wykonuje usługi sprawnie i terminowo 7 dni w tygodniu...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2023

Lilianna - opinia Bardzo dobra opieka. Właścicielka Firmy pomogła mi natychmiast po tym jak...
~Lilianna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Justyna - opinia Szybka bardzo reakcja na bardzo pilnie potrzebną pomoc, cudowna opiekunka.
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Lech - opinia W ciągu 3 dni dostałem opiekunkę dla mojego ojca który wyszedł ze szpitala....
~Lech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2022

Rafał - opinia Gorąco i szczerze polecam! Korzystamy z usługi całodobowej opieki nad moją...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

Anka i Karol - opinia Mieliśmy duży opór, aby zatrudnić opiekunkę do naszych rodziców, ponieważ...
~Anka i Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Artur - opinia wątek zamknięty Polecam, sprawnie, fachowo, miło.
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Andrzej Z. - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Medicus. Bardzo jestem zadowolony z usług tej firmy. Zawarliśmy...
~Andrzej Z.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Ania - opinia wątek zamknięty profesjonalne podejście do podopiecznego, duża kultura osobista
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Jakub S. - opinia wątek zamknięty Usługa profesjonalna i pełna empatii! Bardzo dobry kontakt! Polecam
~Jakub S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Anna Szkup Carlund - opinia wątek zamknięty Potrzebowala szybkiej pomocy do mamy , ktora po wyjsciu ze szpitala przestala...
~Anna Szkup Carlund
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko i sprawnie otrzymałam pomoc dla mojej mamy. P. Jola, która do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Emilia K. - opinia wątek zamknięty Po wielu przejściach z opiekunkami, trafiłam w końcu do firmy Medicus....
~Emilia K.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Zadowolona pacjentka - opinia wątek zamknięty Polecam tą firme z calego serca . Bardzo dobra opieka.Usługi na najwyższym...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Paj - opinia wątek zamknięty Szybko i sprawnie załatwiona opieka nad prababcią, długo szukaliśmy i na...
~Paj
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Przemek - opinia wątek zamknięty Wszystko super. Dziękuję za opiękę
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry