Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia nowy temat Bardzo profesjonalne podejście. Dobry przepływ informacji i szybka reakcja na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 sierpnia 2020

AW - opinia nowy temat Miła i kompetentna opieka nad osobą starszą. Polecam te usługi.
~AW
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Maria - opinia Nasza opiekunka jest wspaniała,empatyczna dokładna,sumienną.Jestesmy bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2019

Empatia i profesjonalizm wątek zamknięty Szczerze polecam usługi firmy Medicus wszystkim, którzy potrzebują...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2018

Opieka pielęgniarska w szpitalu wątek zamknięty Opieka dotyczy osoby w b. podeszłym wieku po operacji onkologicznej...
~Maciej Werno
-

dodano: 9 września 2018

Bardzo solidna wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Medicus! Cechują ją uczciwość i dbałość o klientów. Pani...
~Marek
-

dodano: 7 marca 2018

Profesjonalna, elastyczna i rzetelna wątek zamknięty Agencja Medicus okazała się dla mnie jedyną agencją która potrafiła...
~Ewelina
-

dodano: 4 marca 2018

Opinia o Firmie MEDICUS wątek zamknięty Wyrażam podziękowanie Kierownictwu Firmy MEDICUS i zespołowi Pań...
~Stanisław Ostrowski
2

dodano: 13 stycznia 2018

Natychmiastowa opieka medyczna. wątek zamknięty Agencja Medicus nie jest najtańsza ale to świetne rozwiązanie jeżeli...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2017

opieka nad mamą wątek zamknięty Medicusa polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w opiece nad osobą...
~Kazik
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Pani Katarzyna z pieczołowitością dobiera opiekunki, by zapewnić udaną...
~Konsuela Gołębiewska
-

dodano: 22 marca 2016

Uzasadnienie opinii wątek zamknięty Osobiście odbywałam w firmie Medicus praktyki zawodowe jako opiekun medyczny....
~opiekun medyczny
-

dodano: 29 lutego 2016

Medicus wątek zamknięty Medicus to bardzo dobra agencja. Panie opiekunki zajmujące się moimi...
~Tomasz
1

dodano: 19 listopada 2015

opieka mama wątek zamknięty firma bardzo profesjonalna, a Panie opiekunki bardzo miłe i naprawdę dobrze...
~Ewa
-

dodano: 16 listopada 2015

opieka nad tatą wątek zamknięty Mój tata mimo że, jest przed siedemdziesiątką nie ma najlepszego zdrowia i...
~darek
-

dodano: 31 października 2015

firma Medicus opieka nad starszymi podopiecznymi wątek zamknięty Rehabilitanci z tej firmy rewelacyjnie motywuja oraz rehabilituja osoby...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2015

Profesjonalna pielęgniarka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki pielęgniarskiej jaką oferuje Agencja...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2015

Medicus-opieka wątek zamknięty Medicus to fantastyczna agencjaa, opiekunka zajmujaca sie moim rodzicami jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Jola - opinia wątek zamknięty Medicus opiekuje się moją 91 letnia Mamą po udarze , jestem bardzo zadowolona...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2015

opieka nad babcią wątek zamknięty Polecam korzystanie z usług tej agencji Medicus. Od miesiąca opiekuje się...
~Kajetan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry