Mediderm Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

Gdynia, Antoniego Abrahama 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jola - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Piotra chyba od początku jego pracy w zakresie medycyny...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Dr Fleszar najlepszy! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ale najważniejsze dla mnie było...
~Samanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Polecam gorąco! wątek zamknięty U Pana Piotra co jakiś czas wykonuję zabiegi upiększające.Zawsze wychodzę...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Klientka wątek zamknięty U Pana Piotra robilam już kilkukrotnie zabieg z użyciem toksyny botulinowej i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam. Z usług Pana Piotra korzystałam kilkakrotnie.Zawsze wychodziłam...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Pełen profesjonalizm i doświadczenie wątek zamknięty Polecam szczerze Pana doktora Piotra,który dzisiaj bardzo naturalnie i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Mistrzostwo gatunku wątek zamknięty W Klinice Urody Mediderm wykonuję różne zabiegi, korzystam zarówno z...
~ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Rewelacyjne Geneo wątek zamknięty Korzystałam z nowości, którą mi zaoferowali tj. Z zabiegu Geneo. Chciałam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

usta wątek zamknięty Korzystam z usług dr. Fleszara regularnie od dobrych 8 lat. Korekcja...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Serdecznie polecam, profesjonalne podejście, wiedza i fachowość na najwyższym...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

fachowo wątek zamknięty świetny lekarz,wysłucha i doradzi mistrzowsko;)
~zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Beata - opinia wątek zamknięty Dr Fleszar to absolutny mistrz w swoim wykonaniu. Ja pojechałam ponad 250 km...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, fachowe, merytoryczne podejście do pacjenta. Pan...
~Beata Dabrowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Usta wątek zamknięty Powiększyłam sobie usta u dr. Fleszara, usta są super, naturalne, choć nie...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Usta wątek zamknięty Witam, Rzadko piszę opinię, ale tym razem muszę :) Jestem po zabiegu...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam Endermologie i Panią Kasie. W 100% zadowolona z efektów. Na prawde warto
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

IPL depilacja wątek zamknięty Planuję wykonać epilację pach za pomocą IPL. Słyszałam same pochwały dla...
~Arletta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

na pewno tu wrócę wątek zamknięty po namowie znajomych postanowiłem skorzystać z zabiegu endermolgii, i jestem...
~Yanek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Powiększanie ust wątek zamknięty U doktora P. Fleszara powiększałam sobie usta już drugi raz. Po raz kolejny...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Ipl rewelacja wątek zamknięty Polecam, mają super nowiutki laser, korzystalam z zabiegu w innych znanych...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry