Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Frontem do klienta? wątek zamknięty Pomimo faktu, iż byliśmy pacjentami prywatnymi, najpierw usłyszałam, że czas...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

protetyk słuchu- polecam wątek zamknięty Polecam bardzo Panią protetyk Agnieszke Hyczko. Bardzo zaangażowana,...
~Ilona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Mucha - opinia wątek zamknięty Polecam profesjonalne podejście do tematu.
~Mucha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Polecam ! wątek zamknięty Do poradni trafiłyśmy z mamą w zeszłym roku. Mama ma bardzo duży niedosłuch i...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Czas zatrzymał się u nich w epoce późny Gierek wątek zamknięty Zakupiłem za nieomal 4000 aparacik słuchowy, który wymaga "dostrojenia" do...
~JFP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Świetny sprzęt! wątek zamknięty Chodzę z moim dzieckiem do różnych placówek od urodzenia (wcześniak) i jestem...
~Polena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Bardzo dobry lekarz-foniatra wątek zamknięty Badanie, które wykonała pani doktor zostało przeprowadzone komfortowo, mimo...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

duży zawód wątek zamknięty Miejsce polecane nam, również przez personel szpitalny. Dobre wrażenie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

zacofanie wątek zamknięty wydawałoby się, że takie centrum to super nowoczesny ośrodek, w którym...
~krokodylowa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Pacjent pacjentowi nie równy wątek zamknięty Wizyta prywatna czy z NFZ ? nasuwa się pytanie gdy korzysta się z usług...
~dzidka201
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Fachowa opieka wątek zamknięty Bardzo przyjemna przychodnia, szkoda, że jest jeden lekarz, długie terminy...
~M.P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Bardzo mi się podobało! wątek zamknięty Nareszcie pozbyłem się problemów zdrowotnych! Dziękuję Medincus!
~mati
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry