Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna - opinia Najlepsza możliwa opieka okołoporodowa jaką można sobie wyobrazić! Od...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

magda - opinia Z Gdańska świetny dojazd do przychodni. bezpłatny parking - co jest...
~magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Ireneusz - opinia wątek zamknięty Przesympatyczne panie rejestratorki, lekarze z najwyższej półki i ceny...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty polecam! bardzo miła obsługa, bardzo dobrzy lekarze, korzystałem z kilku...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

pacjentka - opinia wątek zamknięty fakt, faktem w przychodni pracują sami specjaliści do których trochę się...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Agnieszka wątek zamknięty Przesypatyczne Panie w recepcji,Pani ginekolog przesypatyczna,wszystko...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Najlepsza przychodnia prywatna w Pruszczu Gdańsim wątek zamknięty Poziom wiedzy, podejście do pacjenta, doświadczenie sprawia że w Pruszczu i...
~Rodowity Pruszczanin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Super Przychodnia! wątek zamknięty Wszystkim polecam.Przed przyjazdem do Polski zadzwoniłam,poleciła mi ich...
~kaśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Dotyczy diabetologa wątek zamknięty Moja opinia dot tylko diabetologa -endokrynologa.Trafiłam do niej z poziomem...
~ja owzkorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

świetna placówka wątek zamknięty Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem działania tej przychodni miła obsługa,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Zdecydowanie najwyższy poziom usług i najlepsi specjaliści wątek zamknięty Ja w ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystałam kilkakrotnie, jestem pod...
~MK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

to była gruba pomyłka wątek zamknięty umówiłam się na usg.czekałam trochę bo termin był niewiadomą-kiedy się...
~marysia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług tej Przychodni już 2 lata,moja rodzina też :)Kiedyś...
~Ela36
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Usg dziecięce wątek zamknięty Serdecznie polecam usg u dr Świętonia.Badanie usg j.brzusznej oraz połączenia...
~mar
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Polecam/ Nie polecam wątek zamknięty W przychodni polecam radiologa dr Świętonia. Miły, komunikatywny, trafna...
~Ludwika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

wreszcie..... wątek zamknięty po wielu latach bólu i badań w innych placówkach wreszcie doktor Przemysław...
~Tomasz Daszkowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Chciałabym podziękować z całego serca lekarzom i personelowi przychodni...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Jestemn bardzo zadowolona wątek zamknięty Krótkie terminy oczekiwania, wręcz natychmiastowe, bardzo elastyczni czasowo...
~Hermenegilda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Pacjent wątek zamknięty Rano 6 marca zadzwoniłem do przychodni, prosząc o jak najszybsze badanie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

USG stawu kolanowego wątek zamknięty w bież.m-cu wykonałam USG stawu kolanowego w Medivec Pruszcz Gdański u lek....
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry