Gabinet Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna

Gdynia, Antoniego Abrahama 71

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - ocena profesjonalne podejscie, pieknie wykonane zabiegi, jak najbardziej godne...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Ewelina - ocena Po wielu nieudanych wizytach w gabinetach med.estet. w końcu trafiłam w dobre...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Susanna - ocena I love it here! Best artistry, service, and price at no compromise. I was...
~Susanna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Jagna - ocena Witam serdecznie jestem bardzo zadowolona z zabiegu volumetrii .Wygladam 10...
~Jagna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Karolina - ocena Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ujędrniania pośladków i brzucha .Efekt...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Katarzyna - opinia Gorąco polecam Panią Maritę. Robiłam zabieg ostrzykiwania botoksem na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Agnieszka - opinia Jestem niesamowicie zadowolona z usług Pani Marity, korzystając z nich wiem,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Milena - opinia Marita jest najlepsza!!. od lat chodzę , dba o moja buzie, zawsze doradzi ,...
~Milena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Katarina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona piekny efekt volumetrii .Świetnie potrafi dobrać...
~Katarina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Micka 76 - opinia wątek zamknięty Jag har varit kund nu i över 3 år och genom mina år har jag varit och besökt...
~Micka 76
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Ola 45 lat - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektu volumetri zrobiłam ja po raz drugi w tym...
~Ola 45 lat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Z Kopciuszka w księżniczkę wątek zamknięty Pani Marita Just to prawdziwa czarodziejka. Z zakompleksionej zwykłej...
~Wierna pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Piękny Podbródek wątek zamknięty Witam jestem pod wrażeniem wykonaniem pracy robiłam podbródek i volumetrie...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Super praca wątek zamknięty Witam byłam w gabinecie na konsultacje i tak juz zostałam .Przemila Pani i...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

moja opinia wątek zamknięty Witam!Byłam już trzykrotnie u tej pani i jestem bardzo zadowolona.jest...
~Luiza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Jestem super zadowolona wątek zamknięty W dniu dzisiejszym byłam u Pani Marity Just na zabiegu powiększania ust w...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Super efekt wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona miałam zabieg nićmi Barb podnoszenie chomików...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry