Przedszkole i Żłobek MegaMocni Stogi

Przedszkola Żłobki

Gdańsk, prof. Witolda Andruszkiewicza 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia Polecam przedszkole i żłobek MegaMocni. Wspaniałe miejsce. Super plac zabaw....
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

mama Ani - opinia Bardzo polecam przedszkole Mega Mocni Stogi! Świetna kadra, opiekuńcze Panie,...
~mama Ani
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Mama 2 latka - opinia Placówka rewelacja, kadra cudowna. Moja córka uczęszcza do grupy marynarze i...
~Mama 2 latka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Paulina - opinia Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Adaptacja przebiegła super, Panie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Karolina - opinia Jestem bardzo zadowolona z placówki MegaMocni Stogi. Dwójka dzieci uczęszcza...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Mama Miłki - opinia Polecam przedszkole MegaMocni Stogi. Świetna, profesjonalna kadra i ładna,...
~Mama Miłki
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Alicja - opinia Polecam placówkę MegaMocni Stogi. Dziecko szczęśliwe, lubi chodzić do...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Uśmiechnięta mama. - opinia Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Dogodny parking dla rodzica, więc bez...
~Uśmiechnięta mama.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Zadowolona Mama - opinia Bardzo polecam przedszkole MegaMocni. Córka uczęszcza do przedszkola już...
~Zadowolona Mama
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Jakub - opinia Bardzo fajne miejsce miejsce. Kadra widać, ze zna się na rzeczy. Syn...
~Jakub
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

K - opinia Bardzo fajna mała placówka, kameralne grupy, dobra lokalizacja. Duży plac...
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Mama 5latki - opinia Moja córka, uczęszczała do tej placówki do przedszkola odkąd ukończyła 2,5...
~Mama 5latki
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Karolina - opinia Nie polecam tej placówki. Bardzo źle nas potraktowano. Już dawno byly rozmowy...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Agnieszka - opinia Fantastyczny żłobek i przedszkole. Synek uczęszcza do palcówki od 1 roku...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Tata - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Syn chętnie wraca do "cioć". Plusem jest...
~Tata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Jako mama 2 Franka jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synem, rozwija się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Jan - opinia wątek zamknięty + personel, lokalizacja, czystość, system online - cena, slabe decyzje...
~Jan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki w żłobku. Panie są fajne, dzieciaki je...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry