Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - opinia 2 lata temu czytając opinie miałam wątpliwości czy zapisać córkę do tego...
~Gosia
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

MarcinB. - opinia Super opieka. Dziecko codziennie idzie i wraca ze żłobka zadowolone. Polecam.
~MarcinB.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Agnieszka - opinia Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Dziecko otrzymało bardzo dobrą opiekę....
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Magda - opinia Bardzo polecam to przedszkole. Szeroki wybór zajęć (tańce, sporty,...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Szymon Marczuk - opinia Przedszkole, do którego uczęszczał mój syn Tomek, był prowadzony przez Panią...
~Szymon Marczuk
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Monika - opinia wątek zamknięty ostatnio pozegnaliśmy się z przedszkolem na zaspie, bo od wrzesnia szkola. Po...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

ja jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do tego przedszkola 3 rok,teraz zapisałam drugie...
~rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Do Zawiedzionego. Przedszkole może nie jest największe ale nie ma mowy o tym...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Witam. Serdecznie mogę polecić Przedszkole MegaMocni na Zaspie! Nie wiem o co...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Bardzo fajne przedszkole wątek zamknięty Polecam Megamocnych! Fajna atmosfera,dużo zajęć dodakowych,bardzo miłe panie!...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Naprawdę na poziomie wątek zamknięty Przedszkole mi się podoba, bo jest kameralne, panie wszystkich znają i ze...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Jestem mamą dziecka ,które chodzi do przedszkola od września .Na początku...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry