Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Okna i brama garażowa montowana przez firmę Megabud wątek zamknięty Firmę Megabud mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem oraz pełną...
~Arek L.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Zawsze jest OK wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy od kilkunastu lat, nigdy mnie nie zawiedli zawsze...
~Wojciech R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Stolarka do nowego domu wątek zamknięty Z usług firmy Megabud skorzystałem już po raz drugi, pierwszy dom wybudowałem...
~Sławek W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Sprzedaż i montaż drzwi wewnętrznych wątek zamknięty Firma, która może być wzorem jakości usług i towarów. Cały proces - od...
~Danusia z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Megabud rumia - super okna i drzwi wątek zamknięty Zamówiłam okna z montażem z firmy Megabud Rumia. Jestem pod wrażeniem jakości...
~Monika A. Rumia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Drzwi wewnętrzne wątek zamknięty Zachęcony bardzo dobrymi doświadczeniami z firmą Megabud która w zeszłym...
~Marcin z Mostów
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Wykonawca a może (nie)Wykonawca wątek zamknięty Na koniec roku 2014 r. montowano u mnie drzwi (wew. i zew.). Co do wykonanej...
~Zamawiający
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Profesjonalny montaż okien i parapetów wątek zamknięty Nie są tani ale są najlepsi. Dobry produkt i profesjonalny montaż. Od ponad...
~Kocio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Wymiana okna tarasowego przebiegła bardzo sprawnie. Ekipa doskonale...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

wszystko na tak wątek zamknięty polecam Megabud, rzetelna i fachowa obsługa w firmie podczas skladania...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Montaż okien wątek zamknięty Wlasnie zamontowano u mnie na budowie 14 okien Avante. Na temat okien narazie...
~S.D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

SuperFirma wątek zamknięty Chciałbym z czystym sumieniem polecić firmę MEGABUD, obsługa, jakość...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Mirek - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy MEGABUD przy okazji wymiany stolarki okiennej w...
~Mirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

moja opinia wątek zamknięty dość długo wybierałem wykonawcę okien do mojego nowo budowanego domu. Brałem...
~Tadziu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Adalbert - opinia wątek zamknięty Dobra ekipa, b dobre okna. Polecam.
~Adalbert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Bez problemów wątek zamknięty Bardzo rzetelna firma. Po różnych doświadczeniach współpraca z nimi to była...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Firma godna polecenia wątek zamknięty Miałem mozliwośc korzystania z usług tej że Firmy w zakresie montażu drzwi...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Profesjonaliści wątek zamknięty Zamawiałam w Medabudzie okna Avante oraz bramę garażową. Muszę przyznać że...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Lenka - opinia wątek zamknięty Po tym jak musiałam przypomnieć firmie o realizacji zamówienia, ponieważ po...
~Lenka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

jest ok wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona że zakupiłam bramę w firmie Megabud Od pierwszego...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

41

wątków

do góry