Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marszallek - opinia Moją współpracę z firmą Megabud zacząłem wraz z wydaniem pozwolenia na...
~marszallek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Wojciech B. - opinia Jakość obsługi na najwyższym poziomie, bardzo pomocna obsługa zaczynając od...
~Wojciech B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług do montażu okien, rolet i bramy w moim nowym domu....
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Piotr i Anna Abraham - opinia wątek zamknięty Witam. Trafiłem do megabudu z rekomendacji jego klientów. Trudność i stopień...
~Piotr i Anna Abraham
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Maeusz - opinia wątek zamknięty W firmie Megabud zamówiłem okna, rolety zewnętrzne i bramę garażową. Montaż...
~Maeusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Zarówno zamówienie,pomiar, montaż,oraz obsługę po sprzedaży oceniam na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lipca 2020

Brama garażowa 60mm 5m wątek zamknięty Dobry produkt, jakość usług jest zawszę na wysokim poziomie, super współpraca...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Drzwi NTT revo Milano 10 wątek zamknięty Bardzo porządnie wykonane drzwi. Jakość usług jak zawszę oceniam bardzo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Okna Fen82 wątek zamknięty Super współpraca z ekipą Krispolu, bardzo szybki, sprawny i profesjonalny...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Montaż okien i rolet w warstwie docieplenia. wątek zamknięty Pracownicy firmy megabud jako jedyni potrafili wytłumaczyć czym jest ciepły...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Wyjątkowo zadowolony klient :)) wątek zamknięty Bardzo szczegółowo I kompetentnie udzielone doradztwo, w pełni wyczerpujące...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Nie polecam obsługi dla Wspólnot Mieszkaniowych wątek zamknięty Firma nie chce współpracować ze Wspólnotami Mieszkaniowymi. Konsultant...
~WM JB27
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2019

Super firma wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wspaniały kontakt telefoniczny i...
~Alicja, Gdańsk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam firmę Megabud. Niedawno ekipa skończyła u mnie montaż okien i...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Professionalism w każdym calu wątek zamknięty Profesjonale podejście do sprawy. Od momentu zamówienia poprzez instalacje i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

rzetelna firma wątek zamknięty Współpraca z firmą Megabud to przyjemność. Fachowe doradztwo, profesjonalizm,...
~inwestorzy Dębogórze
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Przyszedłem z polecenia i będę polecał dalej z wielkim...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

MEGA BUD wątek zamknięty Jedna z nielicznych firm, które moge polecić po budowie domu. MegaBud...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Jedyni tacy w Trójmieście wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc przy doborze okien, dbałość o każdy szczegół,...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Dałabym 10 gdybym mogła :) wątek zamknięty Tak jak w tytule naprawde Firma godna polecenia i bede korzystac dalej. pozdr
~krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

41

wątków

do góry