Moją współpracę z firmą Megabud zacząłem wraz z wydaniem pozwolenia na budowę. Około roku temu. Już pierwsza rozmowa z doradcą przyniosła bardzo pozytywne wrażenia. Poruszając tematy stolarki zewnętrznej, doradca wykazywał się bardzo dużą wiedzą.
Nie raz omawiał rozwiązania tańsze lecz bardziej praktyczne. Jeszcze na etapie SSO wskazał co zrobić by można było zaoszczędzić na montażu stolarki. Podczas trwania budowy można było liczyć na profesjonalne doradztwo pomimo nie podpisanej jeszcze umowy na zakup okien!
Warto nadmienić, iż firma Megabud sama kontaktowała się ze mną z informacjami o planowanych podwyżkach i przestrzeżeniu o wydłużeniu czasu oczekiwania.
Finalnie po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki montaż okien odbył się w obiecanym terminie oraz w błyskawicznym tempie.
Na sam koniec bardzo miła niespodzianka. Na pytania - jak to wygląda z konserwacją okien? Czy trzeba wzywać firmę to konserwacji co roku by utrzymać gwarancję? Doradca odpowiedział - jeżeli usłyszy Pan niepokojące dźwięki pochodzące z okien, proszę zadzwonić wyregulujemy bezpłatnie!
Ocena 6 na 5. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem.