Widok

Megane 2 cabrio

Co sądzicie o tym aucie?
Ktoś miał może kiedyś?

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/megane-cabrio-ogl62275119.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cena uczciwa opis spoko dach sprawdź bo przeciekaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
syf uciekaj przed starymi francuzami i nie patrz ze tanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Megane II była autem dość nie udanym, bardzo dużo problemów z elektryką i elektroniką, już słynne przekręcające się panewki w dieslach. Akurat problem diesla nie dotyczy tego egzemplarza. Twarde i tanie plastyki. Megane II w cabrio można kupić za ok. 10tyś więc ta cena jest też trochę wygórowana. Poza tym cabrio to dość specyficzne auto i przy odsprzedaży trzeba trafić na właściwego klienta, nie każdy szuka takiego auta. Jedyna rzecz godna w tym aucie to 5* NCAP.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie miałam. Na polskich drogach trochę bałabym się jeździć "z twarzą na wierzchu" :) chyba, że w kasku motocyklowym.
Podoba mi się kolor i linia. Na przejażdżki w słoneczne, ciepłe dni jakimiś urokliwymi drogami pośród otwartych, malowniczych przestrzeni, z prędkością spacerową... Chyba nie miałabym gdzie nim jeździć. Gnaty już też nie te żeby wietrzyć sagan 80/h ciasną, zakurzoną trasą do Gdańska i obwodnicą.
Jeśli masz ochotę na to auto i potrzebę kupna to kto Ci zabroni. Jako auto dodatkowe fajne. U mnie taką rolę spełniają jednoślady, skutery, motocykle. Auta muszą być w kategorii heavy duty.

Ps
Najważniejsze co jest pod maską, wszystko czego nie widać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry