Mennica Gdańska

Mennice

Gdańsk, Jana Matejki 20/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nieznany - opinia wątek zamknięty Online informują o czasie realizacji 14-16 dni (złoty klon), ale zapytani...
~nieznany
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Misza - opinia wątek zamknięty Ogólnie duży wybór bulionu i przede wszystkim monet kolekcjonerskich. Zgadzam...
~Misza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Brak kontaktu. Na towar czekam już 20 dni ... i cisza ... Nie tak się teraz...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Powiem krótko, jeśli czas realizacji zamówienia kilku gram złota wynoszący 24...
~Rafał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Andy - opinia wątek zamknięty Czekałem na produkt ponad 30 dni i się nie doczekałem.Zmuszony zostałem (bo...
~Andy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Jeremy - opinia wątek zamknięty Jestem średnio zadowolony. Dość długi czas realizacji, słaby kontakt.
~Jeremy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Duże opóźnienia w wysyłce. wątek zamknięty Ogólnie ok, mimo wpłaty natychmiastowej czas wysyłki mimo opcji 24H tragedia!...
~dzidzia1
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Konkretna pomoc wątek zamknięty Odwiedziłam Mennicę Gdańską jakieś 2 tyg temu podczas poszukiwania prezentu...
~Hanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Mennica Gdańska wątek zamknięty monety cudowne. cieszę sie że w gdańsku są dostępne. kupuję monety od lat i...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Ok wątek zamknięty Szeroki asortyment. Moneta w stanie menniczym. Generalnie ok.
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry