Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Moja córka od 3 lat uczęszcza do szkoły podstawowej. Jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 września 2024

Klaudia Juckiewicz - ocena Wspaniałe miejsce pełne ciepłych i troskliwych nauczycieli Śpimy spokojnie,...
~Klaudia Juckiewicz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 lutego 2024

Jacek Perczyński - ocena Mój syn jest w liceum dopiero jeden semestr, ale już mogę się podzielić moimi...
~Jacek Perczyński
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 lutego 2024

Mama IT - ocena 5,5/6 (przepraszam Panie Adamie, ostrzegałam! Będzie 6 jak będzie pełna...
~Mama IT
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 lutego 2024

Bombel - ocena Szkoła w której moje dziecko się rozwija, w której uwielbia nauczycieli, z...
~Bombel
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 stycznia 2024

Tidy Solutions - ocena Jesteśmy firmą sprzątającą z Gdańska i od ponad pół roku mamy przyjemność...
~Tidy Solutions
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 stycznia 2024

Rodzic-świeżak - ocena Trochę inaczej, bo z perspektywy osoby, która doszła do szkoły jeszcze przed...
~Rodzic-świeżak
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Dorota Markiewicz-Kubik - ocena Jestem mamą ucznia IV klasy LO Mental Arts i ogromie się cieszę, że mój syn...
~Dorota Markiewicz-Kubik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2023

Piotrek - opinia Skończyłem tą szkołę i bardzo polecam :)
~Piotrek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Jarosław Weber - ocena Nasi synowie są w Mental od początku jej istnienia. Dla nas rodziców, miarą...
~Jarosław Weber
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2023

Sylwia - ocena Jestem mama absolwenta MA oraz ucznia SP ! Jestem ogromnie wdzięczna za...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2023

Sylwia Kłopotowska - ocena Jesteśmy rodzicami dwóch córek uczęszczających do Mental Arts już drugi rok...
~Sylwia Kłopotowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2023

Anna - mama trójki uczniów szkoły Mental Arts - ocena Nasza przygoda ze szkołą Mental arts rozpoczęła się trzy lata temu. Tak...
~Anna - mama trójki uczniów szkoł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2023

Anna Chmielewska mama ucznia LO (I klasa) - ocena Dla mnie Mental Arts to szkoła "elitarna", ale nie o zasobność portfela tu...
~Anna Chmielewska mama ucznia LO
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2023

Beata - ocena Nasza córka jest w drugiej klasie. Jest zachwycona przyjazną, wręcz rodzinną...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2023

Tata ucznia LO - ocena Szkoła inna niż wszystkie. Jestem nauczycielem w publicznej placówce i mam...
~Tata ucznia LO
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2023

Angelika Pawlik - ocena Tak się rozpisałam , że się "nie zmieściłam " - zapraszam zatem na stronę...
~Angelika Pawlik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2023

Mandarynka - Centrum Języków Azjatyckich - ocena Już drugi rok mamy przyjemność współpracować z Mental Arts w zakresie...
~Mandarynka - Centrum Języków Azj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2023

Tomasz Pawlak - ocena Nasz syn jest wyczynowym sportowcem i w ubiegłym roku przeszedł do szkoły...
~Tomasz Pawlak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2023

Maria Gordon-Sulik - ocena Nasze dziecko jest uczniem Mental Arts od samego początku 7 klasa SP, obecnie...
~Maria Gordon-Sulik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry