Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bolopg - opinia wątek zamknięty Próbowałem Ramen, sushi , goyza. Byłem 3 razy i polecam bez wahania.
~bolopg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

ramen niesmaczny wątek zamknięty Jedliśmy ramen w Akita Ramen w Krakowie.Zakochaliśmy się.Gorący...
~ja z oblubieńcem
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Pyszny ramen wątek zamknięty Bardzo dobry bulion (jak można narzekać, że ramen jest tłusty?), makaron malo...
~gosc
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Mega sushi:) wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, w Forum brakowało mi restauracji, bo nie każdy ma...
~Wiktoria
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2019

Najgorszy ramen w Trójmieście wątek zamknięty Jadłem tam ramen z kaczką. Czerwony bulion oprócz tego, że tłusty, ostry i...
~M
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Mile zaskoczona wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, miła obsługa. Co do jedzenia, moje serce podbił...
~Paulina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Na plus wątek zamknięty Marka doskonale znana z moich podróż po Azji, strasznie się cieszę, że teraz...
~Gunia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Super wątek zamknięty Wystrój klimatyczny, obsługa bardzo miła. Karta krótka i dobrze, bo dzięki...
~Weronika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

beznadziejny ramen wątek zamknięty zamówiłem ramen czerwony za 30+ złotych. Otrzymałem miskę ostrego czystego...
~Olaf
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Przetłuszczony ramen bez smaku. wątek zamknięty Sieciówka Menya Musashi zachęca wystrojem. Na tym jednak kończą się plusy....
~Magic
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Byliśmy 03.03 wątek zamknięty I nie byliśmy szczególnie zadowoleni. Bulion do ramenu był dziwnie gęsty. I...
~JSP
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Wielkie nadzieje i wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Ramen to idea japońskiego fast-foodu - szybko, smacznie, tanio. W Menya jest...
~Q
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry