Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena Prace (generalny remont kuchni) wykonane w terminie, bardzo dokładnie i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 września 2023

Eryk Kobylinski - opinia Serdecznie polecam usługi remontowe firmy Mababud. Pełen profesjonalizm...
~Eryk Kobylinski
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

K.P - opinia Firma godna polecenia: dokładność, rzetelność i szybka realizacja wcześniej...
~K.P
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Stefan - opinia wątek zamknięty Wszystko zgodnie z projektem, wszyscy znajomi zaskoczeni jakością wykonanych...
~Stefan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Zadowolona z profesjonalnego wykonania wątek zamknięty Firma MERBUD to profesjonalna ekipa remontowo-budowlana. 100% satysfakcji,...
~Anna Skierka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Remont Poddasza wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Piotrem. Pełen profesjonalizm,...
~Danusia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

super wątek zamknięty Wybrałam firmę pana Piotra kierując się opiniami w internecie. To był dobry...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam Firmę MERBUD wszystkim zainteresowanym, super wykonanie, dbałość o...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Super Firma wątek zamknięty Firma Remontowo-Budowlana MERBUD wykonała remont mojego 86 metrowego...
~Anna Fabryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Bardzo bardzo polecam! Prawdziwi fachowcy! wątek zamknięty Znalazłam się w trudnej sytuacji (poprzednia firma wykiwała mnie na kilka dni...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Generalny remont mieszkania 66 m2 Firma MERBUD wykonała w ekspresowym tempie...
~Bronisław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam Firmę MERBUD pod każdym względem, pełen profesjonalizm, kultura...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Polecam w 100 % wątek zamknięty Bardzo konkretna i uniwersalna Firma. Kompleksowy remont 58 m2 Panowie...
~Michał Hync
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam Firmę MERBUD jako solidnego wykonawcę prac remontowo-budowlanych
~Jan Talar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Polecam w 100% wątek zamknięty Kapitalna ekipa, prace wykonane perfekcyjnie,wszystko zgodnie z wstępnymi...
~Zdzisław Woźniak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma, wszystkie prace zostały wykonane w/g projektu bez...
~Krystyna Warka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2010

Wojtek - opinia wątek zamknięty Firma pana Piotra rewelacyjna:) Polecam każdemu kto chce mieć solidnie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 grudnia 2009

Polecam wątek zamknięty Firma którą trzeba polecić, bardzo wysoka jakość usługi, profesjonalnie i...
~zofia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

solidna firma wątek zamknięty Kapitalna ekipa, szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji, polecam firmę...
~arkadiusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

POLECAM wątek zamknięty Firma p. Piotra wykonała kompleksowy remont mojego mieszkania 49 m2. Prace...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry