Merc Taxi

Taxi

Gdynia, Słoneczna 13a

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Turysto-przyjaźni wątek zamknięty Swietna firma - przyjechałem z Lublina na wakacje i dostałem ich wizytówke od...
~Wojtek
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Mily kierowca. Auto czyste. No i klima działająca. Czyli normalnie ,tak jak...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Nie polecam woza do okola wątek zamknięty Nie polecam woza do okola z lotniska zaplacilem 70 zl normalnie 45 zl
~LOPI
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Szybko i tanio wątek zamknięty Witam Cena konkurencyjna w porownaniu do innych gdynskich korporacji nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Źródło Marii-Klinika Wet wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z korporacji merc taxy. Nigdy się nie zawiodłam.
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

NAJEPSI wątek zamknięty co tu dużo mówić są najlepsi. ostatnim czasie korzystam z nich bardzo często...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Jestem zadowolony z usług tej firmy w szczególności z Pana...
~Waski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Dziękuje za 3 letnia wspołprace wątek zamknięty Dziękuje za współprace. Komfort jak na warunki taxi panujące na rynku to nie...
~Strzelców 42
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Porządna firma wątek zamknięty Jeżdżę z tą firmą od samego początku i jak dotąd nigdy się na nich nie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Zadowolony klient wątek zamknięty Zawsze na czas. Czysto i pachnąco.Panowie mili a taksówki to same mercedesy....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

źle! wątek zamknięty Niestety, nie zawsze jest tak różowo. Zamówiłam taksówkę z pociągu (Sopot) i...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Extra Rzetelność wątek zamknięty Zawsze dojeżdżają, punktualnie, a nawet powiadamiają mnie gdzie stoi...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

EXTRA wątek zamknięty Polecam wszystkim tą korporacje jazda Z NIMI TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ .
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

Jestem Zadowolona wątek zamknięty Zawsze poprawiają mi nastój :D.Panowie bardzo uprzejmi a komfort za tą cenę...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Korzystam dość często z Merc taxi zwłaszcza po imprezach:) i jestem...
~Bea
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

OMIJAĆ MERC TAXI wątek zamknięty KIEROWCA WYPROSIŁ ŻONE Z DZIECKIEM Z POSTOJU NA UL BRZECHWY JAK SIĘ...
~DAREK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

GDYŃSKIE ... wątek zamknięty długo sie czeka po dzielnicach na taksówke mało taksówek jedynie szybko to...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

:) wątek zamknięty Merc Taxi jest najlepszym stowarzyszeniem taksówkarzy , Dobre i wygodne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Najlepesza firma! wątek zamknięty Najlepsza firma taksówkarzy w Gdyni. jezdzilem juz wieloma firmami i uwazam...
~Jan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

19

wątków

do góry