Widok

Mercedes kombi krąży po Bojanie

Witam,
Czy komus rzucil sie w oko mercedes kombi jezdzacy wieczorami po Bojanie? Nie wiem jaki model, jaki kolor auta, bo zawsze kiedy nadjezdza jest juz ciemno. Samochod robi sobie postoj kilkuminutowy przy posesji, odjezdza jak tylko ktos wychodzi z domu, pojawia sie swiatlo w oknie itp... Czy ktos zauwazyl cos podobnego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
może to czarna wołga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie widziałam ale warto wiedzieć i być czujnym, szczególnie w okresie ferii, gdy dużo osób wyjeżdża.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakich okolicach jeździ ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gryfa pomorskiego, szczesliwa, cieplucha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przydatna informacja, dzięki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apeluje do biegaczy widzę jak o różnych porach biegacie po Bojanie zwróćcie uwagę na taki samochód w szczególności nr rej mogą się przydać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widziałem a staram się na takie rzeczy zwracać uwagę. Może już dał se spokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczególnie uważajmy przy najbliższych świętach. Poprośmy sąsiadów aby spojrzeli od czasu do czasu jak ktoś wyjeżdża aby spojrzeli. Jak tylko coś się dzieje to od razu takie informacje się rozdmuchuje i to jest najlepszy sposób na zapobieganie kradzieżom.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Parafia w Bojanie (6 odpowiedzi)

Triduum Paschalne - 2024 wielki czwartek 18.00 Uroczystość Wieczerzy Pańskiej 20.00 Adorację...

do góry