Męskie Zacięcie

Fryzjerzy Barber

Gdańsk, Myśliwska 61C/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - ocena Jak dla mnie najlepsza ekipa pod Słońcem. Pełen profesjonalizm, jedyna w...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Bartek - opinia Seba i jego zespół to najlepsza ekipa barberska w Gdańsku. Przede wszytkim...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Stały Klient - opinia Super miejsce , super klimat , super fryzura. Od fryzury do ślubu po...
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Wojtek - opinia Miejsce można powiedzieć kultowe . Jeśli jeszcze tu nie byłeś to powinieneś...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Kacper - opinia wątek zamknięty tak jak powinno być. nie ma się do czego przyczepić.
~Kacper
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

MS - opinia wątek zamknięty Uważam że to najlepszy fryzjer męski w trójmieście, chłopaki wiedzą co robią...
~MS
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Najlepszy Barbershop w 3city wątek zamknięty Mistrzowskie cięcie włosów, ekipa Sebastiana jest najlepsza! Gorąco polecam! :)
~WF
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Nowoczesny odpoczynek dla mężczyzn! wątek zamknięty Panowie wiedzą, że relacje z klientem są na pierwszym miejscu! Godzina...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Fajne miejsce, fajna ekipa, fajne efekty :) wątek zamknięty Po długim poszukiwaniu odpowiedniego miejsca, jakiś czas temu trafiłem do...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Profeska wątek zamknięty Tutaj poczujesz się jak w raju. Profesjonalizm i z*******y klimat. Chłopaki...
~Olo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Miejsce w którym warto bywać ! wątek zamknięty Trafiłem do tego Barbershopu z polecenia mojego kolegi. Szok od samego...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

- opinia wątek zamknięty Polecam Kubę! Spec jakich mało. Nieszablonowo podchodzi do tematu. Bardzo...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

barber - tylko tam! wątek zamknięty nie jestem zwolennikiem barberów, ale męskie zacięcie to świetne miejsce....
~QGP
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Świetne miejsce. Przyjazna, koleżeńska atmosfera i szeroko wachlarz usług....
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Polecam wątek zamknięty Sebastian to najlepszy specjalista w swoim zawodzie. Swietna robota!¥
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Rzemieślnik - Artysta wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ,czułem się jak w domu ,Pozdrawiam całą ekipę
~Wojciech Pisanski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry